Proton VPN Free – безплатний VPN-сервіс

Proton VPN – безплатний VPN-сервіс, який надсилає весь ваш Інтернет-трафік через зашифрований VPN тунель, щоб захистити особисті дані та дозволити використовувати Інтернет без обмежень

Опис

Proton VPN – безплатний VPN-сервіс, який виконує такі завдання:

  • захищає ваші персональні дані, приховуючи фактичну IP-адресу
  • дозволяє безпечно відвідувати ресурси в Інтернеті (навіть у загальнодоступних мережах)
  • дозволяє відвідувати заблоковані (піддані цензурі) ресурси

Ключові переваги Proton VPN

Можна використовувати безкоштовно

Proton VPN – це єдина безплатна VPN-служба, яка не порушує конфіденційність даних, не показує дратівливу рекламу, не розповсюджує шкідливі програми, не обмежує пропускну здатність і не продає дані про активність користувачів рекламним мережам. Безплатний сервіс існує за рахунок додаткових платних тарифів, які пропонують більше серверів та функціональних можливостей.

Швейцарські стандарти захисту

Збережіть історію відвідин у таємниці. Компанія-розробник Proton VPN базується в Швейцарії і дотримується суворих правил: повна відсутність реєстрації активності користувача і передачі даних стороннім організаціям. Проксі-сервера, що використовуються, дозволяють повністю анонімний серфінг відповідно до швейцарських законів про конфіденційність даних.

Інтернет без обмежень

Proton VPN дозволяє отримати доступ до заблокованих сайтів і цензури контенту. Відвідуйте улюблені сайти, передавайте потоковий контент та завантажуйте файли за допомогою пірінгових мереж (тільки у платних тарифах). Використовуйте Інтернет без цензури.

Захищене з’єднання

Proton VPN надсилає весь ваш Інтернет-трафік через зашифрований VPN тунель (з використанням протоколу IKEv2), що дозволяє захистити всі ваші паролі та персональні дані навіть у загальнодоступних або зламаних мережах Wi-Fi.

Довіра користувачів

На відміну від інших VPN-сервісів Proton VPN пропонує повну прозорість механізмів роботи служби. Команда Proton VPN має великий досвід боротьби за конфіденційність і робить великий внесок у розвиток рішень з відкритим вихідним кодом.

Основні функції Proton VPN

Високошвидкісна глобальна мережа

Proton VPN використовує сотні серверів у всьому світі, які доступні для підключення в один клік. Усі сервери використовують гігабітні або 10-гігабітні підключення. Користувачам безкоштовної версії доступне підключення до трьох серверів на одному пристрої.

Secure Core

Звичайні служби VPN можна скомпрометувати, якщо їх сервери знаходяться під наглядом. Proton VPN запобігає такому сценарію за рахунок маршрутизації трафіку через безпечну мережу Secure Core, сервери якої розташовані поважають конфіденційність даних країнах, зокрема у Швейцарії та Ісландії. Таким чином, навіть зламаний сервер кінцевих точок VPN не буде показувати вашу справжню IP-адресу. Secure Core доступний для користувачів підписки Proton VPN Plus та Proton Unlimited.

Досконала пряма секретність

Для максимальної безпеки Proton VPN використовує ключі з властивістю Perfect forward secrecy (Повна пряма секретність). Це означає, що ваш трафік не може бути перехоплений та розшифрований пізніше, навіть якщо ключі шифрування будуть скомпрометовані у майбутньому.

Без реєстрації ваших дій

Proton VPN жодним чином не фіксує активність користувачів. Сервіс не відстежує вашу активність у мережі та відповідно не може передавати цю інформацію стороннім організаціям.

Tor VPN

Proton VPN у підписці Proton VPN Plus і Proton Unlimited включає підтримку мережі Tor. Всього в один клік ви можете перенаправити весь ваш трафік через анонімну мережу Tor і отримати доступ до сайтів Onion.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Proton VPN Free – безплатний VPN-сервіс”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти
Список товарів для порівнянь
    Немає товарів для порівняння
    Додайте товари для порівняння характеристик і вибирайте той товар, який сподобається вам найбільше