Супер After Effect – найдокладніший курс по роботі з програмою моушн-дизайну

Повний посібник з освоєння програми After Effect. Автор: Михайло Бичков

Опис

Вивчивши курс з After Effect ви освоїте з самого нуля роботу в програмі і навчитеся створювати чудові відео, примусите рухатися анімовані об’єкти, тексти, логотипи та різноманітні персонажі. Ви оволодієте моушен-дизайном в повній мірі.

Що ви отримаєте

 • 87 докладних уроків загальною тривалістю 29 годин
 • Супровід куратора та постійний зворотний зв’язок
 • Чат студентів у Телеграмі
 • Довічний доступ до занять курсу з афтер ефект
 • Гарантія повернення грошей протягом 1 місяця
 • Сертифікат про проходження курсу

 

Сертифікат курсу Супер After Effect

Роботодавці потребують дизайнерів, які володіють програмою After Effects

На сучасному ринку праці все частіше й більше з’являється вакансій, що вимагають володіння програмою Афтер Ефект та знань моушен-дизайну. Курс “Супер After Effects” допоможе вам вивчити та опанувати навички такої спеціальності та стати бажаним та потрібним спеціалістом у цій сфері діяльності.

Цей курс по After Effects підійде як початківцям, так й досвідченим майстрам

Новачки освоять роботу в програмі з нуля. Для цього не потрібні спеціальні знання. Вас навчатимуть покроково, від азів до складного. Після проходження курсу ви отримаєте практичні навички роботи в After Effects та зберете у своє портфоліо 7 робіт.

Досвідченим фахівцям моушен дизайну та монтажерам відео, курс по Афтер Ефект, дасть можливість:

 • розширити знання у принципах анімації
 • вивчити досконало персонажну анімацію
 • навчить працювати з expressions (виразами)
 • створювати анімовані тексти, логотипи
 • опанувати основи 3D-графіки

Під час навчання на курсі ви посилите свої навички та досвід, а також створите додаткових сім проєктів до свого портфоліо

Відомим графічним дизайнерам, UI/UX дизайнерам, 3D художникам, курс “Супер After Effects”, допоможе опанувати ще й моушен-дизайн і піднятися на новий рівень професіоналізму, тим самим збільшити свої доходи.

Курс з After Effect

Чого ви навчитеся на курсі

 • Створювати анімовані відеоролики. Розберете процес створення з початку й до самого кінця.
 • Створювати анімацію персонажів, яка широко використовується у сучасних роликах та експлейнерах.
 • Освоїте та вивчите основи 3D графіки, яка застосовується у створенні ефектних тривимірних сцен, безпосередньо в After Effects.
 • Навчитеся рухати тексти, логотипи та інші об’єкти, які застосовуються у всіх моушен роликах.
 • Опануйте принципи анімації та роботу з графікою у програмі Афтер Ефект, які оживлять будь-які ваші сцени та зроблять відео ролики, що захоплюють.
 • Зберете своє портфоліо та навчитеся шукати замовників. Навчальна програма курсу After Effects підготує кожного студента до подальшого працевлаштування у сфері моушен-дизайну

Зміст курсу “Супер After Effects”

1 РОЗДІЛ – Знайомство з програмою Афтер Ефект

Вступний урок для початківців, що показує основні можливості After Effects, інтерфейс, базові інструменти.

2 РОЗДІЛ – Основи та принципи анімації в програмі

В цих уроках ви навчитеся створювати анімацію. Дізнаєтеся різні властивості та види анімації, застосовуючи які ви створюватимете привабливу анімовану графіку та візуальні ефекти — для постів та відео роликів у соціальних мережах, які не можна буде ігнорувати.

3 РОЗДІЛ – Expressions (Вирази)

Корисний інструмент, який допомагає швидко створювати анімовані сцени будь-якої складності. У цьому уроці ви навчитеся створювати вирази, згасаючі коливання, зациклену анімацію та багато іншої корисної навички.

4 РОЗДІЛ – Композиції

У цьому розділі курсу роботи з програмою After Effects ви навчитеся створювати великі приголомшливі сцени. Опануєте правильне застосування композицій у своїх роботах. Дізнаєтеся, як із кількох простих композицій скласти велику комплексну сцену.

5 РОЗДІЛ – Типографіка та Тексти

У цьому розділі ви навчитеся приводити заголовки та інший текст у рух, оскільки текст є найважливішим елементом у будь-якому проєкті, що доносить суть ролика глядачеві. Ви дізнаєтесь основи роботи з текстом у програмі Афтер Ефект, навчитеся робити текстові заставки, цікаві титри та ще багато різного та корисного.

6 РОЗДІЛ – 3D графіка та шари у програмі

Цей розділ курсу вчить роботі з шарами в 3D просторі, створення повноцінної тривимірної графіки в програмі. У процесі ви зберете з розрізнених 2D шарів унікальну комплексну сцену. Навчитеся працювати зі світлом та матеріалами.

7 РОЗДІЛ – Створення шейпового ролика з початку та по кроках

Популярний прийом, анімувати різні геометричні фігури, без якого не обходиться практично жоден сучасний моушен-дизайнер. У цих уроках ви навчитеся різноманітним методам шейпової анімації. Ознайомитеся з модифікаторами та шейповими ефектами. Освоїте розкадрування, пошук референсів, переходи між сценами і багато іншого цікавого і необхідного контенту.

8 РОЗДІЛ – Анімація персонажів

Персонажна анімація застосовується скрізь і є неодмінною частиною будь-якого моушену ролика. Цей розділ курсу роботи з програмою After Effects покаже, як створювати анімованого персонажа від початку і до кінця. Від підготовки об’єкта до ригінгу та налаштування через ключові кадри. Ви дізнаєтеся, як саме потрібно готувати персонажа, що таке риґінг, його основи, як доопрацювати та покращити рух анімованого персонажа.

9 БОНУСНА ГЛАВА – Уроки з подальшого працевлаштування та пошуку замовлень

У вигляді корисного доповнення в цьому розділі надано матеріал, який допоможе кожному початківцю моушен-дизайнеру на старті його кар’єри. Поради та рекомендації покажуть, як правильно позиціювати себе, як ефективно скласти портфоліо своїх робіт, як грамотно написати резюме, щоб замовник хотів довірити проєкт саме вам, як рости й надалі прокачувати свої навички.

Як проходить навчальний процес

Уроки доступні на платформі VideoSmile – сучасному майданчику онлайн навчання, який підвищує ефективність дистанційного навчання. Після придбання курсу вам буде відкрито довічний доступ до матеріалів.

Вивчати програму ви можете у зручному для себе ритмі. Нема потреби завантажувати уроки на ПК – ви зможете навчатися прямо на платформі, з будь-якого гаджета, навіть з телефону, та з будь-якого місця, де є інтернет.

Цілодобовий зворотний зв’язок з куратором здійснюється на постійній основі. Також виконується перевірка виконаних вами домашніх завдань для закріплення пройденого матеріалу.

Автор курсу з After Effect Михайло Бичков

Автор та ведучий курсу “Супер After Effects”

Професійний викладач та моушен-дизайнер із 7-ми літнім стажем МИХАЙЛО БИЧКОВ.

Працював у багатьох відомих проєктах. Таких як:

 • YouTube
 • Adidas
 • Heinz
 • банк «Відкриття»
 • “Алроса”
 • Teambo

Автор популярних курсів “Супер After Effects”, “Супер Cinema 4D” та “Супер Моушен”, які вивчили вже понад 11 200 осіб.

Приєднуйтесь і ви до спільноти моушен-дизайнерів, опануйте нову сучасну професію за допомогою вивчення курсу по After Effect і заробляйте гідні гроші, виконуючи актуальну, цікаву та творчу роботу! Хай щастить!

 

Кнопка ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Супер After Effect – найдокладніший курс по роботі з програмою моушн-дизайну”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти