Розпродаж!

Програма Reg Organizer 9.01 з довічною ліцензією

Оригінальна ціна: 1 200 грн.Поточна ціна: 350 грн.

Reg Organizer 9.01 з довічною ліцензією – програма для прискорення, очищення та оптимізації ОС Windows

Опис

Reg Organizer 9.01 – програма для комплексного обслуговування ОС Windows, яка дає змогу прискорити її роботу за рахунок максимального звільнення ресурсів системи.

Reg Organizer 9.01 надає контроль програм, що автоматично запускаються, видалення непотрібних додатків, видалення тимчасових файлів, непотрібних оновлень, резервних копій попередніх версій операційної системи та багато чого іншого.

Також в утиліті представлено інструменти для просунутих користувачів: розширений редактор реєстру з функцією пошуку й заміни даних, розділи для ручного налаштування системи, твіки та низка інших.

Можливості Reg Organizer 9.01

 • Видалення програм й пошук залишків
  Невикористовувані програми захламичують Windows. При штатному видаленні деякі з них залишають після себе робочі файли й записи з налаштуваннями. Ці залишки займають до кількох гігабайтів місця. На основі технології Full Uninstall™ розроблено інструмент для видалення додатків, який шукає й видаляє такі сліди. Це запобігає захламичування комп’ютера в довгостроковій перспективі.
 • Розширений менеджер автозапуску
  Чим більше програм запускається разом із Windows, тим менше ресурсів залишається для виконання інших завдань. Менеджер автозапуску в Reg Organizer допоможе відключити або відкласти ввімкнення окремих додатків. Це звільнить додаткові ресурси для інших потреб, прискорить завантаження й роботу комп’ютера.
 • Очищення Windows
  У процесі роботи Windows й програм створюються тимчасові файли, які надовго залишаються в Windows мертвим вантажем. До такої інформації належать не тільки тимчасові файли, а й застарілі оновлення, попередні версії Windows та інший шлак. Інструмент для очищення допоможе знайти й видалити усе, звільнивши додатковий дисковий простір.
 • Очищення приватної інформації (кеш, відвідані сайти в браузері тощо)
  Під час роботи за комп’ютером та в інтернеті в Windows й програмах накопичується приватна інформація, яку краще видалити, щоб приховати дії користувача за комп’ютером. До такої інформації належать списки відкритих файлів, завантажених програм, відвіданих сайтів, кеш та інша інформація. Інструмент для очищення приватної інформації допоможе видалити це та надійно зберегти конфіденційність.
 • Тонкі налаштування
  В інструменті зібрані як штатні, так й недокументовані налаштування, за допомогою яких коригується робота Windows “під себе”.
 • Просунутий редактор реєстру
  Редактор реєстру в Reg Organizer 9.01 допомагає експортувати, імпортувати та копіювати значення ключів. Це не рахуючи базових дій з ними.
 • Пошук й заміна в реєстрі
  Досвідчені користувачі можуть з використанням функції пошуку й заміни в реєстрі змінювати значення відразу в декількох ключах, немов у текстовому редакторі. Допоможе знайти ключі, що відносяться до програми, яка цікавить, а потім видалити за необхідності. Це варіант ручного чищення реєстру.
 • Редактор файлів реєстру
  Під час операцій імпорту та експорту часто використовуються reg-файли. У них зберігаються записи з реєстру під час перенесення з одного комп’ютера на інший. У Reg Organizer 9.01 вбудований редактор для таких файлів, який також допоможе створювати збірні файли з гілок реєстру.
 • Попередній перегляд файлів реєстру (*.reg)
  Під час імпорту ключів з reg-файлів важливо попередньо перевірити вміст й тільки потім починати процес. Вбудована в Reg Organizer 9.01 функція попереднього перегляду допоможе це зробити, наочно показавши ключі для імпорту в реєстр. Залишається або погодитися внести ці зміни, або закрити файл.
 • Стеження за ключами реєстру
  Допоможе вести спостереження за діями програм та детально розглядати зміни в реєстрі Windows.

Системні вимоги

 • Microsoft Windows 11 / 10 / 8 / 7 (x32 й x64 розрядні)
 • Оперативна пам’ять: від 256 Мб
 • Дисковий простір: 50 Мб
 • Права адміністратора

Умови пропозиції

 • Довічна ліцензія Reg Organizer тільки для домашнього (некомерційного) використання.
 • Ліцензія тільки для версії 9.01. Недоступні оновлення до нових версій.
 • Недоступна безкоштовна технічна підтримка.

Скористайтеся цією вигідною пропозицією та негайно купіть Reg Organizer 9.01 – програму №1 для ОПТИМІЗАЦІЇ, ПРИСКОРЕННЯ та ПІДТРИМКИ ОС Mscrosoft Windows у самому найкращому стані!

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Програма Reg Organizer 9.01 з довічною ліцензією”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти