Вам потрібно створити сайт з нуля конструктором? Але не знаєте який вибрати? Я допоможу вам у цій скрутній ситуації. Рекомендую тільки те, чим користуюся сам. Так, я розробляю і створюю сайти, тому можу порадити найкращий, як на мене, конструктор сайтів. Але, спершу, розберімось, що це таке і як цей софт функціонує.
- Які бувають конструктори
- 1. Сервісні конструктори
- Приховані підводні каміння
- Принцип простий – “прив’язати” невмілого користувача
- 2. Програмні конструктори
- У чому різниця?
- Конструктор сайтів Wix
- Створити сайт з нуля конструктором Tilda
- Конструктор сайтів Weblium
- Недоліки та обмеження сервісних конструкторів
- Як стати незалежним розробником
- Що для цього потрібно?
- Домен – адреса вашого сайту
- Хостинг – місце паркування ваших сайтів
- 1. CityHost – найкращий паркінг сайтів
- 2. Найдоступніший хостинг, на мою думку, це СХост
- 3. Hostiq – еталон хостингового маркетингу
- В який спосіб краще створювати сайт з нуля?
- Візуальний конструктор Сайтів Divi
- Безплатна CMS WordPress
- Курс “Як самому створити сайт на WordPress”
- Платна тема Вордпресс – Divi
- Divi – найпопулярніша тема WordPress та візуальний конструктор сайтів
- Від цієї пропозиції неможливо відмовитися
- Тільки цифри – різниця очевидна
- Купити конструктор DIVI за унікальною ціною просто зараз
- Divi – найпопулярніша тема WordPress та візуальний конструктор сайтів
- І на загал
- Тарифи на створення сайтів:
Які бувають конструктори
Вони діляться усього на ДВІ КАТЕГОРІЇ. Це:
- Онлайн сервіси
- Програмні, тобто, окремий софт
1. Сервісні конструктори
Сервісні конструктори сайтів, на перший погляд, прості та зрозумілі: з готовими шаблонами й усім необхідним функціоналом для складання сторінок. Але, це тільки на перший погляд. Створити сайт з нуля конструктором, якщо ви ніколи раніше цього не робили, буде не так вже й просто.
Існує багато нюансів, від яких залежить не тільки робота сайту, але насамперед його зовнішній вигляд – дизайн. Цей показник відіграє найважливішу роль в “утриманні” користувача на сторінці.
А також, такі речі, як шрифт, достатні відступи, вдало підібрана гамма кольорів. Професійно складена УТП (Унікальна Торгова Пропозиція) на першому екрані теж виконує важливу роль у створенні високо конверсійного сайту.
Приховані підводні каміння
Хоча, можна налаштувати під свої потреби вже готовий тематичний шаблон. Вибрав те, що сподобалося, відредагував текст, поміняв картинки – й, можна вважати, що ти вже розробник – створив сайт з нуля конструктором.
Але, тут є одна велика прихована проблема – щомісячна абонплата сервісу. Це робить користувача повністю залежним до кінця своєї діяльності від сервісного конструктора.
Принцип простий – “прив’язати” невмілого користувача
Принцип простий – поки платиш, поки і сайт є. Перестав платити – твій сайт нікому у мережі недоступний. Є, щоправда, для початківців й плюси в такому сервісному варіанті. Це технічне обслуговування сайтів. Його здійснює команда сервісу. Сео оптимізація та інші технічні моменти повністю лежать на фахівцях онлайн майданчика.
2. Програмні конструктори
Програмні конструктори сайтів – це автономні модулі, які завантажуються на ПК або встановлюються на двигун (CMS). Вони теж мають у своєму арсеналі багато готових шаблонів, які, так само, можливо редагувати за своєю темою. Бувають, як безплатні, так і платні.
У безплатному софту, зазвичай, урізані можливості, хоча навіть такими обмеженими можливостями можна створювати цілком пристойні сайти. Як приклад – безплатний плагін для CMS Вордпресс Elementor. Або автономний програмний конструктор сайтів Mobirise, який створює з нуля професійні HTML сайти. І односторінкові, й багатосторінкові. Навіть магазини.
У чому різниця?
Різниця між сервісними та програмними конструкторами:
- Ціна
- Функціонал
- 100% залежність від сервісу
Наведу наочні приклади. Я взяв рандомно три сервіси з топа 10 та подивився умови, які вони пропонують. І ось, що вийшло.
Конструктор сайтів Wix
Якщо ви будете створювати сайт з нуля конструктором Wix, то його утримання на тарифі “Light” вам обійдеться 10 євро на місяць. Кількість пропонованих сайтів я не побачив. Тільки показана кількість співавторів. Мабуть, це такий новий маркетинговий хід. Навіть не знаю, як це і витлумачити. За рік вийде 120 євро.
Створити сайт з нуля конструктором Tilda
Один з найпопулярніших конструкторів, який дозволяє створити собі сайт з нуля – це Tilda. Різноманітний та насичений функціонал надає можливість збирати собі інтернет майданчик більш-менш наближений до справжнього повноцінного ресурсу. Але, стартові тарифи починаються з 200 грн/міс при умові сплати за рік. То ж за весь термін (за рік) потрібно викласти 2400 грн. УВАГА! Це розцінки усього за ОДИН сайт.
А наступний тариф, в якому пропонується аж цілих 5 (П’ЯТЬ) сайтів коштує вдвічі дорожче – 400 грн/міс та 4 800 грн/рік. Якщо порівнювати з лайтовим Wix’ом, то приблизно тарифікація однакова. Бо тут виходить аж 130$, а там 120 євро.
Треба зазначити, якщо ви повний чайник у сайтобудуванні, то вам буде доволі тяжко самостійно зробити собі функціональний сайт або інтернет-магазин. Усюди потрібні навички та досвід…
Конструктор сайтів Weblium
Третій варіант – сервіс Weblium. Якщо ви захочете створити сайт з нуля цим конструктором, то користування ним вам коштуватиме 15$ щомісяця на тарифі “Бізнес 5 сайтів” – 180$ на рік. Я не буду займатися розглядом пропонованого функціоналу, бо не стоїть така мета. Переглядаймо лише ціни, щоб можна було орієнтуватися у реальності.
Є багато й інших сервісів, таких як UKit, Ucoz, Weebly… Але скрізь цінова політика, практично, однакова. Вона полягає в тому, щоб усілякими способами залучити користувача, та перетворити його у клієнта. Бо, якщо ви починаєте бізнес по-дорослому, тоді вам потрібно:
- Не один чи два сайти, а набагато більше
- Вони, ці сайти, вам знадобляться на довгий термін часу
Недоліки та обмеження сервісних конструкторів
Сервісні конструктори не дають змоги втілювати весь творчий та дизайнерський потенціал у створюваний сайт. Якщо ви розумієтеся на HTML коді та на CSS стилях, то ви ніяк не зможете щось змінити або підправити так, як потрібно саме вам у ВАШОМУ сайті. Або додати десь чогось. Можна користуватися тільки наданим сервісом функціоналом.
Ще одна суттєва відмінність онлайн конструкторів від програмного софту для створення сайтів в тому, що це абсолютна залежність від умов та правил сервісу. Фактично, ви не володієте єдино власно СВОЄЮ інформацією: ні комерційною, ні фінансовою, ніякою!!!
Доступ до усієї вашої інформації мають власники сервісу, який надають вам в оренду. А звідси бувають різноманітні неприємні казуси: то бази ваших клієнтів потрапляють вашим же конкурентам, то ваші фінансові операції, якимось «невідомим» чином потрапляють до податкової, то ще якісь сюрпризи…
Висновок: у сервісних конструкторах повна залежність від умов даного ресурсу, багато обмежень у функціоналі та неможливість власної кастомізації.
Як стати незалежним розробником
Я прихильник іншого методу реалізовувати свої плани в інтернеті. Я не люблю бути залежним від сторонніх сервісів, а, тим більше переплачувати величезні суми грошей за те, що можу зробити сам. І набагато краще за те, що дають власники сервісів.
Тому я пропоную вам піти іншим шляхом, якщо у вас є гостра потреба створювати собі сайти з повного нуля конструктором.
Для цього потрібно стати власником СВОГО ВЛАСНОГО інтернет-простору.
Що для цього потрібно?
Небагато. А саме, вам необхідно:
- Купити доменне ім’я, яке стане надалі вашим брендом. Платний домен добре індексується й просувається в пошуковій видачі на відміну від безплатних доменів, які надають сервіси онлайн конструкторів.
- Купити хостинг з можливістю створювати багато сайтів. Залежить від обраного вами тарифу хостингу. Встановити двигун, тобто, повноцінну CMS (систему управління контентом), розмістити платне якісне Програмне Забезпечення та створювати те, що потрібно саме вам, у конкретній ситуації.
Допоможу вам і з вибором та купівлею домену та хостингу. А заодно й різницю у вартості зможете самі побачити.
Домен – адреса вашого сайту
Вартість домену на усіх хостингах у різних зонах приблизно однакова:
- .com.ua – 349 грн/рік
- .in.ua – 349 грн/рік
- .pp.ua – 125 грн/рік
- .net.ua – 359 грн/рік
- .org.ua – 296 грн/рік
- .in.ua – 349 грн/рік
- .biz.ua – 242 грн/рік
Подальше продовження за поточними тарифами на момент оплати. Можливо обрати любий регіональний домен з назвою вашого міста, або будь-який інший. Усе залежить від ваших планів та амбіцій.
Хостинг – місце паркування ваших сайтів
Далі потрібно купити хостинг, на якому житимуть ваші сайти. Тут я наводжу приклади та рекомендую, тільки особисто мною, перевірені ресурси.
1. CityHost – найкращий паркінг сайтів
На хостингу CityHost, наразі, перебувають усі мої та більшість сайтів моїх клієнтів. Тариф “Apartment” – вартість 82 грн на місяць. За рік – 986 грн за рік.
На скріні ціни показані сплати одразу за два роки. Будьте завжди уважні, щоб не наробити помилок. При оформленні замовлення обов’язково читайте усі тексти та розумно проставляйте усі позначки. Хостер пропонує на цьому тарифу, як ви бачите на скрині БЕЗЛІМІТ на все. Такої пропозиції на початковому рівні буде достатньо будь-якому веб-майстру.
Якщо з часом буде місця замало, завжди можна підвищити рівень послуг та середовища. Технічна підтримка на звернення реагує дуже швидко. Отже, рекомендую цей хостинг.
А за промокодом PromoU29559 ви отримаєте 10% знижки при оформленні хостингу від одного року.
Якщо ви людина уважна, то одразу помітили різницю у вартості сервісних конструкторів та власного віртуального маєтку на просторі інтернету. І це тільки початок здивувань. Далі буде цікавіше.
2. Найдоступніший хостинг, на мою думку, це СХост
Ще один хостинг, яким я користувався на зорі свого онлайн бізнесу. І досі на ньому залишилися зареєстрованими деякі проєкти моїх клієнтів. Зверніть увагу на тарифи.
Усього ДВА варіанти:
- Small (Малий) коштує 55 грн/міс, за рік 660 грн/рік – 5 сайтів, 5 субдоменів
- Big (Великий) коштує 103 грн/міс, 1236 грн/рік – 30 сайтів, 30 субдоменів
Таких параметрів вистачить кожному. Я користувався спочатку Малим тарифом, а згодом перейшов на Великий. Тех підтримка, а це головний показник, працює швидко та компетентно. Нарікань немає. У мене залишилися тільки гарні спогади.
3. Hostiq – еталон хостингового маркетингу
І на останок не можу не сказати про елітного провайдера України – Hostiq.ua. Його радять своїм клієнтам розробники навіть на росіїї. Сам чув не один раз ці рекомендації та захоплені відгуки. Рівень обслуговування – топовий!
Єдиний недолік, як на мене, це вартість послуг. Хоча, за такий високий пропонований сервіс ціна обґрунтована. Я деякий час (близько двох років) був клієнтом цього хостингу, то ж можу впевнено заявити – якщо ви потребуєте зайвої уваги до своїх сайтів, тоді вам шлях на Hostiq.ua.
Спеціалісти височенного рівня, розв’язують технічні питання любої складності. Безплатно перенесли мені з іншого хостингу близько 10 сайтів. Інші провайдери беруть за такі послуги гроші. Та ще й роблять це блискавично швидко і в будь-який час доби.
Тож, якщо вам потрібен комфорт, увага, повсякчасні нагадування на Emai та безліч допоміжної інформації й не перешкоджає підвищена вартість – тоді сміливо замовляйте тариф на Hostiq.ua. Ви не будете мати жодних клопіт.
Хоча я зараз обслуговуюсь на CityHost й також не маю проблем. Одним словом, кожен обирає сам те, що йому подобається!
В який спосіб краще створювати сайт з нуля?
Візуальний конструктор Сайтів Divi
Тепер, коли ви придбали собі домен та хостинг, розгляньмо софт, яким я створюю сайти з повного нуля для свого бізнесу й на замовлення клієнтам. Це, один із найпопулярніших в усьому світі visual billder’ів.
Тому я його рекомендую усім. Перераховувати усі переваги Divi – не вистачить ні сил, ні часу, настільки їх багато. DIVI – це універсальний симбіоз Теми та Конструктора для CMS WordPress. Два в одному.
Безплатна CMS WordPress
Якщо немає належного досвіду у цій справі, рекомендую КУПИТИ повне керівництво зі створення сайтів на CMS WordPress й навчитися усього процесу самостійно від А до Я. Ціна на нього символічна, натомість автор виклав у відео форматі НАЙДОКЛАДНІШИЙ й ПОКРОКОВИЙ найповніший план створення сайту для початківців. Наполегливо раджу. Не жалійте гроші на свою освіту!
Курс “Як самому створити сайт на WordPress”
Покроковий, детальний відео курс, як самостійно створити та налаштувати сайт на WordPress
Платна тема Вордпресс – Divi
Далі встановлюєте Тему “DIVI” з однойменним конструктором. Але спершу її потрібно купити, оскільки вона платна. І коштує вона на сайті розробника на безлімітному тарифі 249$. Але не лякайтеся. У вас, просто зараз, є можливість купити цей soft усього за ~50$ (2 365 грн)! Офіційну, легальну ліцензію! Дочитайте до кінця.
І спокійно на цьому конструкторі створювати комерційні сайти з нуля будь-якої складності та в будь-якій кількості. Потім налаштовувати контекстну рекламу на пошук в Гуглі або таргетовану рекламу в соцмережах й приводити трафік на свої продаючі сайти. А буде потік відвідувачів – будуть й продажі. Адже сайти, в основному, для продажів і робляться.
А візуальний конструктор сайтів DIVI з цим завданням справляється, як ніхто інший, добре. Величезна перевага цього “будівельника” в тому, що з його допомогою можна робити A/B тестування сторінок, що продають. Цією функцією не може похвалитися, на даний період часу, жоден інший білдер. Тим більше сервісний.
Divi – найпопулярніша тема WordPress та візуальний конструктор сайтів
Тема DIVI та візуальний конструктор WordPress для створення сайтів, будь-якої складності + API ключ активації + Відео Уроки, всього за 2 365 грн
Від цієї пропозиції неможливо відмовитися
Для того, щоб створити сайт з нуля конструктором DIVI потрібно вміти це робити. І я вам пропоную УНІКАЛЬНУ УГОДУ, щоб ви освоїли створення сайтів та без проблем робили собі стільки сторінок, скільки потрібно для бізнесу. Під кожен окремий товар або послугу. І не залежали від ніяких сервісів.
Так само можете робити сайти на замовлення, як роблю це я. Хороший, стабільний, додатковий щомісячний дохід не завадить. А для цього вам потрібно всього лише придбати Повний набір для створення сайтів, що складається з:
- Теми Divi з конструктором Divi
- Відеокурсу з 22 докладних уроків зі створення сайту
- Ліцензійного БЕЗЛІМІТНОГО ключа для активації Теми й конструктора
- Трьох відео уроків зі створення Інтернет-магазину
І весь цей пакет коштує усього 2 365 грн! Продаю свою власну БЕЗЛІМІТНУ (необмежену) ліцензію.
Бібліотека найкращого конструктора сайтів DIVI налічує понад 200 готових преміум дизайнів під різноманітні ніші бізнесу та 2000+ готових шаблонів. Доступні тисячі графічних зображень для сторінок на будь-який смак. Фото банк поповнюється щотижня.
Довічні оновлення – заплатив один раз і все життя всі сайти, зроблені на DIVI, в актуальному стані. Тему можна встановлювати на необмежену кількість сайтів, як своїх, так і клієнтських. Підтримка 24/7. Щоправда, англійською. Але Гугл перекладач вирішує й цю проблему. Тож створити сайт з нуля конструктором DIVI не складе труднощів навіть найзеленішому новачкові у цій галузі.
Тільки цифри – різниця очевидна
Тепер давайте порахуймо й порівняємо витрати. Домен – 350 грн + хостинг 1 000 грн = 1 350 грн за рік. Сума умовно-приблизна. Додамо 2 365 грн вартість конструктора й отримаємо назагал 3 715 грн. А на Віксі та Тільді рік користування обмеженим функціоналом коштуватиме 4 800 грн. А далі треба кожен рік продовжувати сплачувати ту саму суму.
А вам, один раз інвестувавши кошти у конструктор та створивши самостійно сайт з нуля, а може навіть не оди, потрібно буде продовжувати термін дії домену та хостингу. А це, як я порахував трохи раніше, приблизно 1 350 грн на рік. В порівнянні з 4 800 грн за сервіс. Як до мене, то різниця очевидна.
Купити конструктор DIVI за унікальною ціною просто зараз
Divi – найпопулярніша тема WordPress та візуальний конструктор сайтів
Тема DIVI та візуальний конструктор WordPress для створення сайтів, будь-якої складності + API ключ активації + Відео Уроки, всього за 2 365 грн
І це, до речі, не єдиний розумний вибір на шляху, коли стоїть питання: як створити сайт конструктором самому з повного нуля. Не єдиний – я маю на увазі Divi Builder. У репозиторію Вордпресса є безліч готових безплатних шаблонів яких-завгодно сайтів та інтернет-магазинів.
За допомогою такої ж безлічі безплатних плагінів, можливо налагодити будь-які потрібні вам функції. А якщо скористатися платними PRO-версіями тем та шаблонів, то взагалі можна зробити який завгодно сайт.
Але, якщо мова йде саме, як створити самому сайт з нуля конструктором, то є взагалі ексклюзивний інструмент – конструктор Elementor. Безплатної його версії вистачить з головою, щоб творити, без перебільшення, шедеври.
Але, чому я наполегливо пропоную саме Divi? Тому що він самий простий у розумінні та доступний у використанні – перетягнув, підлагодив та маєш видимий результат. З Elementor’ом трохи складніше. Він розрахований на більш просунутих розробників.
І на загал
А ще треба розуміти, що не кожен зможе ось так взяти та й зробити собі елегантський сайт. Потрібно мати немалий практичний досвід, щоб досягти певних досягнень. У мене на це пішло більше ніж ВІСІМ років. Та якщо об’єктивно поглянути на реальність, то треба зізнатися, що не на часі зупинятися. Треба удосконалювати свій досвід без зупинок.
Ну а якщо і справді у вас нічого не виходить, а створити сайт з нуля конструктором дуже треба, тоді можете звернутися по допомогу до мене. Я вам зроблю сайт за адекватну вартість та у розумні терміни. Будьте впевнені – зайвого не візьму!
Тарифи на створення сайтів:
- Блог –від 80$
- Односторінковий сайт – від 150$
- Багатосторінковий сайт – від 300$
- Інтернет магазин – від 350$
Переходьте за посиланням на мій сайт, прочитайте умови, подивіться зразки виконаних робіт та почитайте реальні відгуки задоволених клієнтів. Посилання для переходу на сайт розробника. Рекомендую вам створювати сайти з нуля, виключно, конструктором DIVI. Бо це під силу навіть школяру
Бажаю усім миру, успіхів та благополуччя!!!