Оплата інфопродуктів

Оплата інфопродуктів

Дорогі користувачі, відвідувачі та клієнти! На нашому сайті ви можете сплатити будь-який обраний вами інфопродукт одним із зручних способів. Важливо зазначити, що оплата відбувається тільки 100% передплатою.

Так як усі представлені товари у нашому магазині є у цифровому форматі (інфопродукти), то посилання на завантаження ви отримаєте АВТОМАТИЧНО одразу після оплати у зворотньому листі на реєстраційну почту або знайдете його у своєму аккаунті у вкладинці “Завантаження”. Увійти до свого КАБІНЕТУ на нашому сайті (тисніть на посилання).

Ще одне зауваження для дуже “кмітливих та розумних” – НІЯКОГО ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ МИ НЕ РОБИМО!!! Якість та відповідальність за свої породукти ми гарантуємо, тому усі сумнівні моменти, якщо вони виникають у клієнтів, ми вирішуємо старанно та з порозумінням. КЛІЄНТИ ЗАВЖДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ДУУУУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ!!!

Аргументи, такі як “Це не те, на що я очікував” не приймаються. Кожен, хто буде намагатися щось кренчити, одразу буде надісланий у бан! (заблокований)

Сторінка з реальними відгуками наших вдячних клієтнів ТУТ. Перейдіть та почитайте власно самі.

Представлені популярні та перевірені часом українські Платіжні Системи:

  • WayForPay – UA
  • Інтеркаса – UA

Платежі здійснюються за допомогою банківських карток або з електронних гаманців.

Перейти на сторінку Магазину, щоб обрати потрібну категорію для перегляду інфопродуктів, можна, натиснувши на це → ПОСИЛАННЯ.

У разі виникнення будь-яких питань ви можете зв’язатися з нами в зручний для вас спосіб:

  • на Головній сторінці у шапці є всі контакти
  • на сторінці Контакти надана вся інформація для зв’язку
  • через віджет Зв’язку на кожній сторінці сайту (праворуч у нижньому кутку)

Бажаємо усім приємного настрою, миру та благополуччя!

Хостинг CityHost
Менеджер
Мы готові вам допомогти