Банер на Головну Сторінку - Купити Divi Builder
Создание Doodle-video

Дудл відео – створення рекламних роликів

Переваги рекламних дудл відео роликів

Рекламні Дудл відео представляють користувачеві ваше УТП (унікальна торгова пропозиція) в анімаційному форматі. Така подача контенту дуже добре сприймається будь-якою глядацькою аудиторією. Тому що всі люди у дитинстві любили дивитися мультфільми. Такий рекламний жанр допоможе вам усунутись від конкурентів і бути недосяжним для них.

Мы, проанализировав ваМи, проаналізувавши вашу нішу, бізнес, всіх гравців на вашому ринку, створюємо анімоване відео із незабутньою комерційною пропозицією вашим клієнтам. Це робить вас впізнаваним, експертним та конкурентоспроможним. Інформація глядачами запам’ятовується у рази краще і набагато довше тримається у пам’яті.

Рекламное Дудл видео

Цікава психологічна статистика

Дудл відео або машинальне малювання, як перекладається цей термін, означає робити спонтанні нотатки, щоб допомогти собі думати. І це неймовірно потужний інструмент впливу на психіку людини. Люди, які бачать такі Дудл ролики запам’ятовують більше інформації, ніж ті, які просто слухають диктора, дивлячись на загальноприйняту відео рекламу.

Такі переглянуті рекламні меседжі, оформлені в анімаційному стилі, на підсвідомому рівні змушують людину думати над тим посилом, який було надано. І, як підтверджує наука психологія, така ненав’язлива мультиплікаційна подача матеріалу часто на 100% переконує людину зробити цільову дію, до якої її закликає мультфільм.

Які Дудл відео ми вам пропонуємо

Добре сприймаються короткі ролики, тривалістю 1 – 1,5 хвилини. Цього часу цілком вистачає, щоб викласти суть пропозиції та розповісти її у форматі “Сторителлінг”. Озвучують персонажів професійні диктори – чоловіки та жінки. Це на вибір замовника. Також клієнт може запропонувати свій варіант сценарію і після погодження буде обрано найоптимальніший варіант створення сюжетів.

Вартість Дудл відео роліка

Вартість 1 хвилини анімованого рекламного ролика – 200 $. У цю вартість входить робота всіх учасників процесу створення: сценаріста, стиліста та диктора. Більш тривалі відео обумовлюються індивідуально у кожному випадку. Термін виконання від 3 до 7 робочих днів, в залежності від складності сценарію вашого Дудл відео.

Замовте послуги, заповнивши поля Форми та найближчим часом ми зв'яжемося з вами для узгодження усіх нюансів

    Хостинг CityHost
    Залишити відповідь
    Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

    Менеджер
    Мы готові вам допомогти