- Чому при створенні сайту варто вибрати програмний (не онлайн) конструктор
- Яким чином можна створити сайт?
- Divi Builder або інші конструктори: що краще?
- Divi – найпопулярніша тема WordPress та візуальний конструктор сайтів Divi Builder
- Переваги конструктора Divi Builder
- Які сайти можна створити конструктором Divi Builder
- Односторінковий сайт: швидкий запуск лендінгу
- Сайт компанії: професійний багатосторінковий корпоративний ресурс
- Сайт візитка або портфоліо: ідеальний варіант для власника малого бізнесу або фрілансера
- Створення сайту інтернет магазину конструктором
- Для «чайників»: як самостійно створити сайт конструктором Divi Builder
- Чи потрібні навички програміста?
- Які ресурси допоможуть освоїти конструктор?
- Divi – найпопулярніша тема WordPress та візуальний конструктор сайтів Divi Builder
- Висновок про створення сайту конструктором
- Підіб’ємо підсумки: чи варто створювати сайт самому?
- Альтернативні рішення
Чому при створенні сайту варто вибрати програмний (не онлайн) конструктор
Багато користувачів думають, що створити сайт конструктором – це, якось виглядає, примітивно. Але так вважають тільки дилетанти, які нічого не розуміють у сайтобудуванні. У цьому огляді розглянемо один із двох топових будівельників сайтів.
Але, перш за все, зазначу кілька ОСНОВНИХ моментів.
- Перший – створити сайт безплатно НЕМОЖЛИВО. Відразу потрібно викинути цю оману з голови. Навіть якщо завантажити в інтернеті який-небудь шаблон, його все одно необхідно буде залити на хостинг. Хостинг коштує грошей. Ще й домен потрібно буде купити для цього шаблону. Тож витрати неминучі.
- Другий – сайт має бути ТІЛЬКИ ВАШИМ. Тобто, жодні онлайн-конструктори, типу Тільди або Вікса, до уваги не беруться. Щоб одразу ж зупинити хвилю обурення, усім противникам моєї концепції поставлю одне запитання: які світові бренди використовують для своїх створених сайтів майданчики онлайн-конструкторів?
Відповідь: НІХТО. Жоден серйозний бренд не користується послугами онлайн-конструкторів. Тому що на таких сервісах домінують не можливості, а обмеження.
На продовження цієї думки підкреслю, що так само й соціальні мережі, якими б вони не були популярними, не можуть замінити повноцінний багатосторінковий сайт. У соцмережах, як і на майданчиках онлайн-конструкторів, ви – орендар, а у себе на сайті ви – власник або господар. Ви задаєте свою програму, а не виконуєте нав’язану. Відчуваєте різницю?
Яким чином можна створити сайт?
Насамперед необхідно купити хостинг й домен. Рекомендую перевірений часом надійний віртуальний хостинг. При реєстрації хостингу на рік за промокодом PromoU29559 хостер надає 10% знижку. Переходьте за ПОСИЛАННЯМ, реєструйтесь, введіть промокод та отримайте приємну знижку.
- Встановити на хостинг шаблон уже готового HTML-сайту та відредагувати його
- Встановити CMS WordPress (двигун) на хостинг й працювати з вже готовими темами сайтів
- На двигун сайту WordPress встановити програмний конструктор, та на основі обраної теми створити необхідний сайт
Простіше за все, це обмежитись вже готовою безкоштовною темою з репозиторію WordPress, завантажити її та зробити доступні налаштування. Але є набагато кращий варіант створення сайту. Це коли в активованій темі Вордпресс встановити плагін конструктора. І з його допомогою створювати всі необхідні сторінки унікальними.
Divi Builder або інші конструктори: що краще?
У сайтобудуванні WordPress домінують два конструктори: Elementor та Divi Builder. І той, і інший є чудовими інструментами для розробників. Конструктори розширюють творчі можливості створення сайту, практично, до нескінченності.
Elementor є інструментом для професіоналів, а Divi доступніший для початківців. Elementor можна використовувати в безкоштовній версії, але з дуже урізаним функціоналом. А щоб користуватися всіма можливостями цього будівельника сайтів та мати доступ до усіх шаблонів, потрібно платити щороку за ліцензію.
Divi Builder – це навіть не зовсім звичний конструктор. Це цілий комбайн можливостей. Величезна перевага цього білдера в тому, що він одразу йде в комплекті з темою Divi. Тобто, весь функціонал уже адаптований один під одного без жодної можливості конфліктів між собою.
Divi – найпопулярніша тема WordPress та візуальний конструктор сайтів Divi Builder
Тема DIVI та візуальний конструктор WordPress Divi Duilder для створення сайтів будь-якої складності + ліцензійний API ключ активації усього за 2 365 грн
Переваги конструктора Divi Builder
Порівняно з іншими конструкторами, представленими на ринку створення сайтів, ціна Divi Builder найпривабливіша. Цей фактор формує однозначний вибір тих, хто розважливо підходить до інвестицій і у кого більш обмежений бюджет.
Але, попри таку помірну ціну, можливості цього білдера залишаються одними з найкращих. Прочитати подробиці про функціонал ще можна у статті: “Як власноручно створити сайт із нуля конструктором новачку? Самий розумний варіант”

Легке налаштування
Однією з ключових переваг Divi Builder є його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Він дає змогу створювати привабливі сайти без знань у сфері програмування. Divi Builder пропонує безліч готових макетів і модулів, які можна легко налаштувати відповідно до потрібних уподобань. Це створює професійний зовнішній вигляд сайту.

Адаптивний дизайн
Конструктор Divi Builder гарантує, що сайт матиме чудовий вигляд на екранах девайсів будь-якого розміру. Навіть на маленьких телефонах. Вбудований інструмент адаптивного редагування допомагає користувачу вносити потрібні правки у дизайн під будь-який розмір екрана. Це забезпечує комфортний перегляд на будь-яких пристроях.

Візальний редактор
Конструктор Divi Builder фокусується на візуальному створенні веб сайту. Такий підхід дає змогу користувачам миттєво змінювати сторінку, не відриваючись від редагованого об’єкта. Ця опція в режимі реального часу значно скорочує час, необхідний для створення сайту, і не розсіює увагу веб майстра під час виконання завдання.

Багато модулів
Ще однією перевагою конструктора сайтів Divi Builder є широкий вибір доступних модулів. Модулі – це готові блоки, які можна легко додати під час створення сторінки. Як приклад можна навести кнопки заклику до дії, слайдери та галереї. Ці модулі надають сайту професійного вигляду і відкривають нескінченні можливості налаштування.

Сумісність софта
Сумісність із софтом сторонніх розробників є першорядною умовою під час вибору відповідного конструктора сайтів. Divi Builder надає інтеграцію з великою кількістю плагінів WordPress. Це дає змогу користувачам використовувати бажані ними інструменти, не турбуючись про потенційні проблеми сумісності.
Які сайти можна створити конструктором Divi Builder
Односторінковий сайт: швидкий запуск лендінгу
Використовуючи готові професійні шаблони односторінкових сайтів, користувач може отримати сучасний Landing Page, встановивши вподобаний макет. Він відповідатиме всім індивідуальним перевагам й потребам.
Команда досвідчених дизайнерів створила безліч односторінкових продаючих сайтів з ідеальною типографікою, кольорами й графічним оформленням. Це надає односторінковому сайту ексклюзивного вигляду.
Особливу увагу приділено оптимізації сторінки. Це сприяє зручній видимості на всіх пристроях й в усіх браузерах. Крім того, на кожну сторінку макета інтегровано усі необхідні віджети. Такі як:
- контактні форми
- форми реєстрації
- карти й маршрути
Легко можна встановити квіз – елемент залученості клієнта в комерційний процес. Цей спосіб взаємодії з відвідувачами сайту набув великої популярності в онлайн бізнесі.
Сайт компанії: професійний багатосторінковий корпоративний ресурс
Користувачам доступно понад 870 макетів корпоративних сайтів. Завдяки цим готовим бізнес шаблонам, різним віджетам та модулям, створювати багатосторінкові сайти конструктором Divi Builder дуже просто.
Можна досить швидко налаштувати веб сторінки, змінивши ієрархію блоків контенту, змінивши схеми кольорів або переставивши елементи на сторінці. Завдяки плавному адаптивному дизайну сайт матиме чудовий вигляд на будь-якому пристрої.
Готові шаблони багатосторінкових корпоративних сайтів надають всю необхідну основу для складання будь-якої потрібної сторінки. Маючи доступ до сотень готових макетів, можна знайти те, що точно відповідає потребам, не створюючи дизайн з нуля.
Сайт візитка або портфоліо: ідеальний варіант для власника малого бізнесу або фрілансера
Такі сайти складаються переважно з декількох сторінок й несуть основну інформацію про продукти або послуги, що продаються. Наприклад, портфоліо фотографа. Конструктор Divi Builder має на борту 35+ макетів для швидкого створення таких сайтів.
Сайт візитка або сайт портфоліо після редагування виглядають креативно, солідно й стильно, підкреслюючи компетентність його власника.
Запропоновані шаблони вже включають:
- галереї
- інформацію про автора
- контактну інформацію
- слайдери
- анотації
- заклики до дії
- лічильники
- відгуки
- форми підписки
- ефекти при наведенні
- багато інших потрібних речей
Створення сайту інтернет магазину конструктором
Шаблони інтернет магазинів – це набір макетів Divi професійної якості. Макети розроблені з урахуванням конверсії, привернення уваги до продуктів та розширення клієнтської бази. Створений інтернет магазин можна легко налаштувати за допомогою стилізованих модулів.
Макети містять у собі:
- користувацькі розділи товарів
- мозаїчні ефекти перемикання
- користувацькі іконки
- відгуки клієнтів
- форми розсилки новин
- логотипи брендів виробників
- ефекти прокрутки (паралакси)
- ефекти наведення
- багато іншого
Нові макети випускаються щотижня. Це дає нескінченні можливості розширення дизайну для користувачів. Тому що, після купівлі конструктора створення сайтів Divi Builder, клієнти мають постійний доступ до сотень шаблонів різних бізнес ніш.
Тому, налаштування можна легко змінити відповідно до потреб інтернет магазину. Усі макети розроблені з урахуванням UX/UA дизайну. Програмісти постійно додають нові шаблони в інших напрямках бізнесу.
Для «чайників»: як самостійно створити сайт конструктором Divi Builder
Чи потрібні навички програміста?
Унікальність конструктора Діві в тому, що він дає змогу створювати сайти будь-якої складності та насиченості функціоналом абсолютно без потреби володіти мовами програмування.
Усі маніпуляції здійснюються шляхом перетягування об’єктів у потрібне місце на сторінці. З цією творчою роботою легко справляються як молоді люди, так і зрілі, дорослі чоловіки та жінки.
Які ресурси допоможуть освоїти конструктор?
В інтернеті існує величезна безліч безкоштовних уроків по роботі з конструктором сайтів Діві. Це текстові статті та покрокові відео інструкції на YouTube. Головне в навчанні – зрозуміти й освоїти принципи або основи проєктування сайтів.
Впевненість та майстерність створення прийде з часом при постійних вправах й діях. Розробники конструктора Divi Builder також надають навчальні матеріали зі створення сайтів. Перейшовши за посиланням: https://www.elegantthemes.com/documentation/divi, ви знайдете цілих 13 сторінок докладного навчального матеріалу.
Весь контент англійською мовою, але це легко змінити, клацнувши Правою Кнопкою Миші й в меню, що з’явилося, вибрати пункт «Перекласти на потрібну мову». Це так в браузері Хром. В інших браузерах дії аналогічні.
Ключовий момент – це мати сам конструктор. Тому пропоную скористатися унікальною можливістю купити легальний Divi Builder з ключем активації за 2 365 гривень. Клацайте на кнопку «Купити за 2365 грн» та негайно придбайте цей інструмент за такою вигідною ціною.
Divi – найпопулярніша тема WordPress та візуальний конструктор сайтів Divi Builder
Тема DIVI та візуальний конструктор WordPress Divi Duilder для створення сайтів будь-якої складності + ліцензійний API ключ активації усього за 2 365 грн
Висновок про створення сайту конструктором
Підіб’ємо підсумки: чи варто створювати сайт самому?
Якщо є внутрішнє прагнення до творчості, проєктування унікальних дизайнерських рішень, тоді варто освоїти роботу з конструктором. Тому що Divi Builder – це не тільки інструмент для розробки сайтів, а й для створення різних дизайнерських проєктів.
Або якщо стоїть завдання створити сайт та монетизувати його для заробітку грошей, тоді також необхідно навчитися працювати конструктором Діві. Головне, що є можливість придбати цей білдер за дуже низьку ціну.
Альтернативні рішення
А якщо потрібен професійно виконаний сайт, або продаючий лендінг або сучасний інтернет магазин, але немає впевненості у своїх силах, тоді звертайтеся по допомогу. ЗАМОВИТИ САЙТ

Тарифи на створення сайтів:
- Блог –від 80$
- Односторінковий сайт – від 150$
- Багатосторінковий сайт – від 300$
- Інтернет магазин – від 350$
У будь-якому разі рекомендую звернути увагу на таку унікальну пропозицію. Прямо зараз є можливість купити офіційний конструктор для створення сайтів Divi Builder з легальним ключем активації УСЬОГО за 2 365 гривень. Таке буває раз у житті і то не у кожного. Так що не пропустіть свій шанс.
Матеріал перекладено із сайту з дозволу автора: https://divi.yanzbarik.com/sozdat-sajt-konstruktorom-divi-builder