Банер на Головну Сторінку - Купити Divi Builder
Построение авто воронки продаж

Автовирви продажів – Налаштування та запуск

Автовирва продажів – що це таке простими слова

Автовирва продажів – це вміло збудований, через текстову подачу, ланцюжок взаємодій з користувачем, що працює автоматично, без участі власника бізнесу. Один раз налаштували і тривалий час вона приносить прибуток, перетворюючи відвідувачів вашого сайту на клієнтів. Вона може бути налаштована у соціальних мережах, у месенджерах або у звичайній Email розсилці після підписки людини на сторінці захоплення.

ПОПРИ ЗА ВСЕ,НЕОБХІДНО РОЗУМІТЬ, ЩО АВТОВИРВУ МОЖНО ЗАПУСКАТИ ТІЛЬКИ ЯКЩО У ВАШОМУ РЯДКУ ПРОДУКТІВ ЧИ ПОСЛУГ Є ДОСТАТЬНЬО КОРИСНИХ ТА ЯКІСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ, ЯКІ ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗАПРОПОНУВАТИ СПОЖИВАЧАМ ЯК В БЕЗКОШТОВНОМУ ВАРІАНТІ ТАК І В ПЛАТНИХ ФЛАГМАНСЬКИХ ПРОДУКТАХ

Структура Авто вирви продажів

Автоматична вирва складається з декількох логічно послідовних етапів. А саме:

 • Сторінка захоплення та безкоштовний Лід-магніт
 • Сторінка подяки після підписки
 • Продукт-вмикач
 • Шлях клієнта
 • Пропозиція Флагманського продукту
 • Допродаж
 • Повторна карусель

Уся стратегія будується по відпрацьованій часом психологічній формулі AIDA:

Attention – увага
Interest – інтерес
Desire – бажання
Action – дії

Потрапивши на ваш ресурс і побачивши вашу безкоштовну пропозицію, яка навіть хай часково, але вирішує потребу, у користувача пробуджується УВАГА до вашої пропозиції. Далі, бачачи якісно оформлену сторінку захоплення та докладну, компетентну інформацію наній, у відвидувача запалюється ІНТЕРЕС до вашої пропозиції. Хоча на ринку таких пропозицій є досить багато.

І в результаті ваших зусиль,розміщених на сторінці підписки у відвідувача виникає БАЖАННЯ отримати безкоштовний матеріал. Але для того, щоб стати його власником треба залишити свої контактні данні: Email або телефон. І усвідомивши вигоду від вашої пропозиції він відразу починає ДІЯТИ.

Структура Автоворонки продаж

Як створити автовирву продажі

Лід-магніт

Починається вся схема продажу від Цільової сторінки та безкоштовного лід-магніта. І чим більше якісно та докладніше ця сторінка захоплення буде оформлена, тим більша ймовірність того, що вона принесе в ваш бізнес винятково потенційних клієнтів. Зрештою, люди приходять до вас не сторонні. Вони потрапляють до вас з реклами або з результатів пошуку.

Але, одна річ, потрапити на сайт, і зовсім інша, залишитися на ньому, здійснити цільову дію, потрапити у вашу вирву продажів і купити те, що ви продаєте. А це залежить, перш за все, від Лід-магніту, який зустрічає відвідувачів, шукаючих рішення своїм питанням.

ІСНУЄ ШКІДЛИВА ДУМКА, ЩО ОСКІЛЬКИ ЛІД-МАГНІТ НАДАЄТЬСЯ ЛЮДИНІ БЕЗКОШТОВНО, ТО МОЖНА ВИСТАВЛЯТИ ВСЕ, ЩО НЕ МАЄ НІЯКОЇ ЦІННОСТІ. ТАКИЙ ПІДХІД НА КОРЕНЮ ПСУЄ УСІ АМБІТНІ НАМІРИ ВЛАСНИКІВ БІЗНЕСУ

Тому, Лід-магніт, хоч і безкоштовний, але цінність і користь він має нести величезну. Інакше, дешева і марна пропозиція не викличе емоцій у користувача, необхідних для прийняття рішення. Також і Посадкова сторінка не повинна складатися з одного-двох екранів.

Це має бути повноцінний односторінковий лендінг, який розкриває всі переваги вашого продукту чи послуги. І має надавати відповіді на всі запитання, що виникають у відвідувача. А в кінці, ще й пропонує БЕЗКОШТОВНЕ рішення (сам Лід-магніт) поточної проблеми.

Тільки в такому грамотному форматі розпочата автовирва продажів почне генерувати трафік у стабільний дохід. На цьому етапі не можна заощаджувати. Тут, як і в іншому, має все бути по максимуму, недешево і вкрай корисно. Це стартовий ривок вашого маркетингового забігу.

Підбирати Лід-магніт потрібно в залежності від ніші вашого бізнесу та стратегічного плану компанії. Пам’ятайте, чим краще Лід-магніт, тим вища конверсія і нижча вартість ліда (заявки). А взагалі, це значно менше за загальні витрати на залучення клієнта. Тому, не заощаджуйте на безкоштовному Лід-магніті та Передплатній сторінці!

Сторінка подяки після підписки

Наступний, не менш важливий крок – сторінка подяки. Класичний варіант такої моделі – екран із текстовим зверненням до передплатника, що йому обов’язково потрібно підтвердити підписку, клацнувши на посилання у листі. Але це вже не працює так, як 5-7 років тому.

Це не викликає у передплатника довіри. Навпаки, бачачи те саме ставлення до себе, як і на інших веб-ресурсах, всередині у людини, несвідомо, піднімається хвиля обурення. Як же бути? Потрібно обов’язково дистанціюватися від усіх подібних дій і виглядати унікально на тлі загальної сірості.

Для цього, на сторінці подяки, потрібно розмістити коротеньке (до 1,5-2 хвилин) вітальне відео звернення, в якому, перш за все, необхідно ПОДЯКУВАТИ передплатника за його надану вам довіру. Потім відбувається знайомство. Директор компанії або власник бізнесу представляється.

Коротко показує свою експертність та компетентність у поданій темі бізнесу. А також висловлює готовність допомогти клієнту на всьому шляху досягнення бажаного результату. Монолог доповнюється конкретними цифрами та показниками виконаних зобов’язань.

Погодьтеся, людина, яка побачила таке шанобливе ставлення до себе і почула переконливу промову директора, починає розуміти, що вона звернулася до професіоналів і вони точно зможуть допомогти у вирішенні її проблеми.

Використовуйте відмінні від усіх методи спілкування та будьте унікальні!

Продукт-вмикач

Пропонується одразу після оформлення підписки. Завдання такого вмикача – створити певний внутрішній стан. Перевести людину з розряду «можливий покупець» до розряду «покупця». Адже повторно продавати реальному клієнту вп’ятеро простіше, згідно зі статистикою, ніж тому, хто у вас ще жодного разу нічого не купував.

Продукт-вмикач має бути недорогим, але гармонійно вписуватися на всю лінійку пропонованих вами товарів чи послуг. Наприклад, до елегантного чоловічого костюма ви пропонуєте пару якісних шкарпеток. Або, до туристичного приладдя – незамінний у походах термокухоль.

Або якщо ви займаєтеся інфобізнесом, запропонуйте своїм клієнтам корисний свій інфопродукт за символічною ціною. Пропонувати такі продукти-вмикачі потрібно також передплатникам, які у вашій базі вже тривалий час, але так і не здійснили жодної покупки.

Можна налаштовувати рекламну кампанію на ретаргетинг і залучати тих відвідувачів, які вже були на вашому сайті, але не вчинили жодних цільових дій. Можна пропонувати зробити вигідну та недорогу покупку безпосередньо на сторінці вашого сайту.

Повторю головну мету такого продукту – перетворити користувача на покупця.

Автоворонка на пути клиента

Шлях вашого клієнта

Коли всі попередні дії виконані: увагу людини залучено, її контакти отримані, можливо навіть вона купила недорогий товар-вмикач, настав час запропонувати йому головний, флагманський оффер чи послугу.

Важливо на цьому кроці не поспішити, щоб не відштовхнути людину своєю нав’язливістю. Головне, що слід зробити, це непримусово, але ґрунтовно занурити клієнта в компанію, познайомити його з усіма виробничими процесами, показати всі навчальні програми.

Щоб він повністю перейнявся довірою до вас, до вашої поінформованості у сфері цього бізнесу. І тоді всі ваші РЕКОМЕНДАЦІЇ (не пропозиції), клієнт сприйматиме, як відповіді на свої запитання. Хоча, за фактом, це буде так насправді. На цьому етапі покупець стає вашим другом, шанувальником чи затятим фанатом.

Щоб знати всі потреби своєї клієнтської аудиторії та рекомендувати те, що цім людям потрібно, необхідно правильно скласти портрет своєї цільової аудиторії:

 • Аватар клієнта
 • Які питання чи сумніви виникають на різних етапах вирви?
 • Який час розігріву, за тривалістю від підписки до покупки. Як його скоротити?
 • Яка кількість торкань відбувається з вашим клієнтом?
 • Як можна покращити, спростити чи оптимізувати весь шлях вашого покупця?

Поліпшити процес взаємодії можна за допомогою CRM-системи, глибокого аналітичного дослідження, посилення Email розсилок, комунікації в соціальних мережах та месенджерах.

Допродажі або Апсели

Це дуже важлива ланка в ланцюзі автовирви продажів. Коли клієнт оформлює замовлення на сторінці вашого сайту, саме час запропонувати йому те, що він вибрав, але тільки в покращеному варіанті і трохи дорожче за ціною. Наприклад, купуючи набір слюсарних ключів за 50$, ви пропонуєте доповнити його набором викруток, вартістю теж 50$, але заплатити за обидва набори лише 75$.

Вигода та цінність очевидні. І найімовірніше, що, розуміючий на інструментах покупець, погодиться на вашу пропозицію. Коли досягнуто статки «покупця», тоді допродавати значно легше. Потрібно використовувати цей тригер.

Повторний цикл або карусель допродажу

Після того, як клієнт пройшов весь цикл автовирви продажів, зазвичай його списують з рахунків та шукають нових платоспроможних споживачів. І це теж груба помилка. На таких сформованих покупцях будується весь заробіток. І чим більше тих, хто пройшов усю вирву і став клієнтом, тим більше прибутку у компанії.

Для того щоб у вас купували повторно та неодноразово, потрібно:

 • Забезпечити вашого клієнта послідовним сервісом обслуговування високого рівня
 • Виявляти щиру турботу та надавати безоплатну допомогу після покупки
 • Вчасно рекомендувати нові продукти

Коли покупці відчують вашу опіку і побачать, що вони для вас становлять велику цінність, тоді вони самі будуть приводити до вас своїх знайомих, родичів та друзів, БЕЗКОШТОВНО. Це так працює. Перевірено роками та практикою багатьох успішних компаній.

Автовирва продажу під ключ

Автоворонка продаж под ключ

Якщо вашому бізнесу потрібна така система зацикленого автоматичного продажу, але самі ви не знайомі з техніками реалізації даної схеми, тоді сміливо звертайтеся до наших фахівців. Ми впровадимо всі робочі інструменти і налаштуємо весь ланцюжок вирви.

Для цього у вас має бути достатньо своїх цінних продуктів. Ми розробимо та створимо з ваших товарів безкоштовний Лід-магніт, створимо Односторінковий лендинг, Сторінку подяки, зареєструємо поштовий Сервіс, напишемо серії листів та налаштуємо автоматичне розсилання.

Якщо у вас немає Хостингу, підберемо та зареєструємо його. Так само і доменне ім’я. Зробимо більше, ніж описано у цій статті, адже професійні секрети та напрацювання ніхто на загальний огляд не виносить.

Вартість Автовирви продажу під ключ

 • Праця + налаштування бази передплатників + тексти + автоматичні серії листів – 300$
 • Односторінковий сайт + Сторінка подяки + Сторінка завантаження Лід-магніта – 150$
 • Налаштування однієї Рекламної кампанії (якщо потрібно) – 150$
 • Реєстрація Поштового сервісу – за тарифами сервісу (є безкоштовні варіанти)
 • Хостінг – за тарифами хостера (в средньому від 1,5$ / міс при сплаті за рік)
 • Домен – за тарифами реєстратора (різні доменні зони коштують по-різному)

Умови співпраці

 1. 50% передплати
 2. решта після закінчення проекту

Робота починається після надходження коштів. Поточні витрати на реєстрації сервісів, хостингу та домену клієнт оплачує окремо.

Зв’яжіться з нами зручним для вас способом та обговоримо усі деталі вашого майбутнього проекту. Дійте сміливіше, не соромтеся. До зв’язку!

Замовте послуги, заповнивши поля Форми та найближчим часом ми зв'яжемося з вами для узгодження усіх нюансів

  Хостинг CityHost
  Залишити відповідь
  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  Менеджер
  Мы готові вам допомогти