Банер на Головну Сторінку - Купити Divi Builder
seo оптимизация сайта и продвижение в топ поисковой выдачи

Seo оптимізація сайту та комплексне його просування

Сео оптимізація сайту та просування його у пошукових системах – як це працює

1) Аудит проекту

Весь процес SEO оптимізації сайту та просування його у Топ 10 пошукової видачі починається з комплексного аналізу конкуруючих компаній. Вивчається ніша, ринок, вплив, збирається вся необхідна інформація, яка покаже усі ваші сильні та слабкі сторони та ваших суперників по бізнесу.

Надалі зібрані показники допоможуть опрацювати слабкі місця та виправити допущені помилки. Така аналітична робота дуже трудомістка і досить тривала. Тому і дорога. Але без попереднього аналізу позицій бізнесів ваших колег нічого результативного не вийде. Так що не нехтуйте цією опцією.

2) Збір семантичного ядра

Після того, як зроблено аудит і складено план дій для покращення ваших позицій, збирається семантика для сайту компанії. Підбираються ключові запити для кожної сторінки, діляться на тематичні групи, чистяться…

Одним словом – формується база пошукових запитів, за якими люди шукають в інтернеті ваші товари чи послуги. Процедура теж важлива і потребує скрупульозного та сумлінного відношення. Якщо поставитися до цього етапу легковажно, то вся розкрутка може забуксувати на одному місці. Збирається ядро вручну.

Опрацювання зручної структури сайту – юзабіліті

Далі вивчається та покращується структура сайту. Якщо проект тільки на стадії розробки, то всі необхідні функції впроваджуються по ходу створення.

НАСАМПЕРЕД ПОТРІБНО РОЗУМІТИ, ЩО САЙТ СТВОРЮЄТЬСЯ НЕ ДЛЯ ВАС, А ДЛЯ ВАШИХ ВІДВІДУВАЧІВ. І ОЦІНЮВАТЬ ЗРУЧНІСТЬ НАВІГАЦІЇ НА САЙТІ ПОТРІБНО З ПОЗИЦІЇ СТОРОННЬОГО КОРИСТУВАЧА

Людині, яка потрапила на ваш майданчик, має бути все інтуїтивно зрозуміло куди натискати і зручно шукати те, за чим вона прийшла. Особливо опрацьовується головне меню і вкладеність сторінок, що випадають за запитами. Це дуже важливо. Сторінки створюються «вільними», не нагромадженими інформацією, щоб відвідувач почував себе легко.

Внутрішня SEO оптимізація сайту під час просування

 • Правильно складається файл для пошукових систем robots.txt
 • Розміщується картка сайту для роботів sitemap.xml
 • Заповнюються Тайтли, Описи та Альтернативний текст у зображеннях
 • Упорядковуються заголовки від H1 до H4 (інші не потрібні)
 • Якщо є биті (неробочі) посилання на сайті – видаляються чи оновлюються на працюючі

Сайт повинен бути адаптивним під всі розміри екранів будь-яких гаджетів. Швидкість завантаження сторінок бажано, щоб була наближеною до максимуму. Переважна частина відвідувачів заходять зі смартфонів і не люблять довго чекати на повне завантаження сайту. Відразу йдуть назад у пошук.

Такі відмови від перегляду сигналізують пошуковику про погані показники сайту та понижують ресурс у видачі. Перевіряти швидкість появи сайту потрібно на сторінках із записами та зображеннями. Тому що саме в Блозі міститься максимум контенту, який гальмує демонстрацію інформації.

Контент

Весь розміщений матеріал має бути виключно на 100% унікальний. Він має бути ще:

 • експертний
 • цікавий
 • корисний

Контент – це головна рушача сила вашого сайту вгору сходами до найвищих результатів видачі. Його потрібно розміщувати з регулярною сталістю. Писати необхідно під наперед зібрані пошукові запити. Застарілий матеріал потребує систематичного оновлення.

поведенческие факторы

Фактори повидінки користувачів на сайті

Це, на сьогоднішній день, найголовніший показник для пошукових роботів корисності вашого майданчика відвідувачам. Чим більше часу людина проводить на вашому сайті, чим більше вона кликає за посиланнями, тим більша довіра до вас у пошукача. І тим вищим він просуває позиції ваших сторінок.

Чим можна утримати відвідувача? Насамперед інформацією: текстовою та відео матеріалами. Якщо є користь, людина надовго затримується і читає, дивиться, вивчає… Їй цікаво.

Ще потрібно вміти залучати людей до віртуального спілкування на сайті. Через різні опитування, квізи, тести, калькулятори, відповіді на часті питання, ігри. Обов’язково потрібно розмістити блок «Про нашу компанію» з цікавою історією у стилі сторителлінгу.

Викласти реальні та правдиві відгуки клієнтів про вашу діяльність. Оцінки мають бути різні: більше хороших, але й нейтральними чи не зовсім задоволеними не можна нехтувати. Чим більше про вас чесних відгуків, тим більша довіра. Потрібно застосовувати креативний підхід та впроваджувати щось нове та незвичайне. Люди дуже люблять новизну. І щирість…

Перелінківка

Є невід’ємною частиною SEO оптимізації сайту та його просування. Необхідно в текстах однієї статті посилатися на інші тематичні матеріали вашого сайту. Щоб читач переходив за цими посиланнями, читав рекомендований текст, проводячи якомога більше часу на сайті. Таким чином, покращуються поведінкові фактори.

Внешняя оптимизация сайта

Зовнішня оптимізація сайту

Представленість в інтернеті

Зовнішня сео оптимізація сайту та його просування означає, що сайт має бути дуже широко представлений в Інтернеті. На нього мають посилатися інші відомі ресурси. Реклама вашого бізнес сайту повинна бути на всіх тематичних майданчиках, у всіх соціальних мережах та форумах. Чим більше тим краще.

Необхідно розміщувати гостьові пости на інших блогах за домовленістю, що посилаються на тексти статей вашого сайту. Бажано розміщувати свої рекламні банери на інших блогах. Пошукові системи враховують такі посилання під час ранжирування сайту.

Для того, щоб якнайбільше отримувати посилання на ваші сторінки необхідно під кожною статтею помістити кнопки соціальних мереж. І наприкінці посту закликати читачів ділитися інформацією зі своїми друзями. Якщо користувач отримав корисну пораду або цінний урок, він неодмінно зробить репост на свій сторінці в соціальної мережі. А може, і не в одній.

І таким чином, читачі вже його сторінки будуть переходити на ваш сайт, будуть тиснути вподобайки, писатимуть коментарі та створюватимуть живий рух на сайті. Такий вид поведінкових факторів найсприятливіший в очах ПС.

Купівля та розміщення зовнішніх посилань

Одним із найпотужніших та ключових способів у seo оптимізації сайту та просуванні є покупка якісних посилань на сторонніх ресурсах. Для цього є низка спеціалізованих бірж, які надають можливість розміщувати посилання на перевірених або трастових сайтах.

Чим більше посилань у мережі на ваш сайт, тим вище ваш рейтинг у пошукових систем. Це незаперечний факт. Але, треба розуміти, що зовнішню масу посилань потрібно нарощувати поступово, не поспішаючи, але стабільно. Тобто, правильно. Якщо поспішати в цій справі, то можна легко потрапити під бан ПС, і цим завдати великої шкоди своєму дітищу.

Підключення сайту до Пошукової Системи

Необхідно зареєструвати свій сайт в основній пошуковій системі Google.

А це саме:

 • аналітика
 • консоль
 • мій бізнес
 • новини
 • карти
 • Google Ads

КОЖНЕ ПОСИЛАННЯ В ІНТЕРНЕТІ, ЩО ВЕДЕ НА ВАШ САЙТ, ДАЄ ВІДЧУТИЙ, ХОЧА І НЕ ПОМІТНИЙ, ПРИРІСТ ДОВІРИ ПС ДО ВАШОГО РЕСУРСУ

Тому залишайте згадку про себе скрізь, де тільки можна. Не упускайте найменшої можливості залишити лінк на власний майданчик.

Заказать раскрутку сайта

Замовити розкручування сайту

У цій статті описано базові принципи seo оптимізації сайту та просування для початківців. Знаючи навіть ці описані способи і застосувавши їх самостійно, можна отримати дуже відчутні результати. Можна подивитися якийсь безкоштовний курс з сео на ютюбі і спробувати те, чого вас навчать.

Але… Якщо ви не seo-фахівець, з великою ймовірністю ви не досягнете суттєвого збільшення трафіку для свого бізнесу. Не можна бути спеціалістом широкого профілю. Це утопія. Кожен повинен займатися тим, що в нього найкраще виходить. Тільки у такому разі будуть гарні результати.

Тому, якщо ви спробували самі просувати та розкручувати свій проект місяць, два, три та зрозуміли, що вам самому це не під силу, тоді звертайтеся до нас і ми гарантуємо:

Залишайте заявку через Форму зворотнього зв’язку. Ми зв’яжемося з вами, БЕЗКОШТОВНО проконсультуємо та обговоримо всі нюанси нашої співпраці. Якщо вам потрібен продаючий сайт, ознайомтеся з умовами, прочитавши «Створення сайтів: який двигун вибрати?»

Цена, сроки и гарантии на продвижение сео оптимизированного сайта

Ціна, терміни та гарантії на просування сео оптимізованого сайту

Ціни на всі види робіт у нас середні, як по всьому ринку SEO. Усі ключові дії робимо руками, хоч і за допомогою різних сервісів. Ви платите фіксовану щомісячну суму за роботу сео-фахівцеві – 300 $. Додатково замовник оплачує всі потрібні робочі витрати.

Якщо потрібне втручання програміста – одноразова оплата програмісту. Якщо потрібно вдатися до послуг сео-копірайтера для заповнення вашого інформаційного розділу, тоді додатково йому за роботу. Ми самі пишемо лише всі оптимізовані тексти на сторінці сайту. Записами та статтями блог ви наповнюєте самотужки.

Закупівля зовнішніх посилань для зовнішньої Seo оптимізації сайту та швидкого просування його в топ теж потребує певних витрат. Ми розміщуємо безкоштовні урли у відгуках, коментарях та на тематичних форумах. Але такий підхід поступається регулярним закупівлям зовнішніх посилань.

Фіксована щомісячна ціна за роботу – 300$
Плюс оплата додаткових поточних витрат

РОБОТА ПОЧИНАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ!

Терміни одержання гарантованих результатів від 3 до 6 місяців. Гарантії даємо на результат, лише за умови чіткого дотримання двосторонніх домовленостей.

Якщо замовник зі свого боку вчасно не виконує умов угоди: зволікає з виплатою або покриває необхідні витрати не в повному обсязі і через це просідають показники сайту, у такому разі ми не можемо гарантувати очікуваний результат. Він, безперечно, буде, але не так швидко, як цього хочуть клієнти.

Якщо вам потрібно розкрутити і просунути seo оптимізований сайт, після всіх невдалих самостійних спроб, тоді ми будемо раді допомогти вам в цьому. Зв’яжіться з нами, залишивши заявку будь-яким зручним способом, і ми найближчим часом вийдемо на зв’язок, проконсультуємо вас та відповімо на всі запитання. Вислухаємо всі ваші пропозиції та врахуємо їх. Робіть вашу заявку!

Замовте послуги, заповнивши поля Форми та найближчим часом ми зв'яжемося з вами для узгодження усіх нюансів

  Хостинг CityHost
  Залишити відповідь
  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  Менеджер
  Мы готові вам допомогти