Банер на Головну Сторінку - Купити Divi Builder
Контекстная реклама

Детально про налаштування контекстної реклами Google

Чому, саме, огляд налаштування Google реклами? Тому що Google – це найпередовіший, номер 1, пошуковик світового рівня. Цією пошуковою системою користуються 92,5% користувачів інтернету на планеті. Для порівняння, Яндекс займає лише п’яту позицію рейтингу та володіє 0,5% аудиторії. Тому, у цій статті, орієнтир триматимемо на найкращих.

Канали реклами Google

Каналів реклами дуже багато, і вони доступні всім без винятку. Щоб досягти максимального охоплення своєї цільової аудиторії, необхідно використовувати всі канали реклами чи якнайбільше. Потрібно намагатися впливати на користувача через усі канали. Тільки у такому разі продажі будуть на високому рівні.

Настройка рекламы Гугл - каналы рекламы

Шість кроків просування свого продукту

  • 1 крок – Перші клієнти

Ніщо так швидко не приводить клієнтів, як правильно налаштована пошукова реклама Google. Це найефективніший спосіб отримати гарячих клієнтів прямо з пошуку.

  • 2 крок – Розширення потоку клієнтів

Коли вже запущена, грамотно налаштована контекстна реклама Google, тоді можна розширювати свій вплив на відвідувачів через ремаркетинг. Ремаркетинг – це коли реклама сама ганяється за користувачем, який один раз зайшов на ваш сайт або інтернет-магазин.

Таргетована реклама в соціальних мережах – це також робочий спосіб залучати користувачів за інтересами на свій ресурс.

Банерна реклама, як і будь-який інший вид «лову на живця» вимагає вмілого підходу до настроювання своїх алгоритмів. При розумній взаємодії з людьми через такий спосіб подання інформації результати будуть дуже очевидними і відчутними.

  • 3 крок – Крауд маркетинг

Робота із сумнівами покупців. Перш ніж купити що-небудь на вашому сайті, 90% зацікавлених у вашій пропозиції користувачів будуть шукати в інтернеті незалежні та об’єктивні відгуки про вас. Саме така статистика. Тому потрібно вміти працювати і з відгуками, і з обговореннями вашого бренду і з негативом, який обов’язково буде у людей на вас.

  • 4 крок – Демонстрація своєї експертності

Рекламодавець, який пропонує свої товари чи послуги на ринку, має показати, що він є експертом. Як це зробити? Через SMM – маркетинг у соціальних мережах. Представленість у медіа просторі. Ведення свого каналу на Ютюбі. Піар кампанії у різних тематичних блогах.

  • 5 крок – Депозит на майбутнє

Це засоби інтернет маркетингу, які будуть працювати та приносити плоди у перспективному майбутньому.

  1. SEO – це оптимізація продаючого ресурсу під пошукові запити, які будуть наводити клієнтів довгі роки. Про сео оптимізацію сайту можна прочитати на цій СТОРІНЦІ
  2. Контент – якісна та корисна інформація на тему, яка завойовує репутацію експерту та додає авторитет автору
  • 6 крок – Стабільне масштабування

Работа Робота з існуючими клієнтами, впровадження електронного маркетингу, поліпшення комунікації зі своїми користувачами. Регулярні акції, персональні пропозиції та гарячі знижки мають бути невід’ємною частиною бізнесу. Тобто постійний процес шліфування та доведення до досконалості своїх стратегій.

У кожному бізнесі можуть бути пріоритети. В одному – це контекст, в іншому – сео. Але, в тому чи в іншому випадку необхідно враховувати найголовнішу умову: КОЛИ, АБО ЯК ШВИДКО, ВИ ОТРИМАЄТЕ ОЧІКУЄМОГО РЕЗУЛЬТАТА. Це має бути орієнтиром у будь-якому бізнесі. І від цього потрібно будувати усі схеми свого просування..

З чого починається налаштування контекстної реклами Google

Уся робота розпочинається з аналізу сайту або сторінок, на які вестиме зацікавленого користувача рекламне оголошення.

  • В обов’язковому порядку на сайті має бути налагоджена система АНАЛІТИКИ. Без аналітики рекламна кампанія буде мало ефективна.
  • Посадочна сторінка має бути РЕЛЕВАНТНА (відповідати) тексту рекламного оголошення. Чітко мають бути прописані: характеристики оффера, терміни, вигідні відмінності від конкурентів, ціна.
  • Треба бути готовим і до НЕБАЖАНОГО результату кампанії. Можна написати самі хороші тексти оголошень, ув’язнити їх під необхідні пошукові запити, ідеально все настроїти, а покупці платитимуть свої гроші в магазинах конкурентів. Тому що там дешевше. Чи, наприклад, умови оплати і доставки десь зручніші.

Як би не було, не варто зневірятися і опускати руки. Навпаки, потрібно проаналізувати ситуацію, підкоригувати недоліки в налаштуваннях і запускати вже допрацьовану рекламну кампанію Гугл.

ЧИМ БІЛЬШЕ ПРАКТИКИ, ТИМ БІЛЬШЕ ДОСВІДУ І, ЯК НАСЛІДОК, БІЛЬША ВІРОГІДНІСТЬ УСПІХУ

Створюємо аккаунт в Google Ads

Наступний крок – треба створити рекламний аккаунт. Переходимо за адресою: ads.google.com і реєструємося. Якщо раніше кампанії запускалися, тоді треба просто авторизуватися.

ОБОВ’ЯЗКОВА УМОВА: СТВОРЮВАТИ РЕКЛАМУ НЕОБХІДНО В РЕЖИМІ ЕКСПЕРТА. ЦЕ ДОЗВОЛИТЬ ВИКОРИСТАТИ УСІ ІНСТРУМЕНТИ СЕРВІСУ

Режим эксперта в настройке рекламы Google

Далі вказуємо платіжну адресу і валюту. Ці параметри надалі змінити не можна. Тому треба вказувати реальні дані. Валюту оплати ДОЛАР краще не вибирати. Це відбивається на вартості кліку, який формується по формулі аукціону: ставка попереднього конкурента + крок торгів.

Якщо вибрати валюту оплати $, тоді крок торгів буде дорівнювати одному центу. Якщо вибрати гривню, відповідно, крок торгів буде – 1 копійка. А це значно менше в перерахунку на валюту. Це такий лайфхак, який навіть ні все маркетологи знають.

Налаштування для швидкого запуску реклами

Навіть спрощують інтерфейс інструментів, щоб з’являлося відчуття простоти і доступності всього. Ця уявна турбота про клієнтів дає тільки прибуток самій пошуковій системі. Тому, все настроювати треба самому і тільки руками.

  • Створюємо кампанію, не вказуючи мету
  • Вибираємо тип кампанії – Пошукова мережа
  • Даємо осмислену і зрозумілу назву цій кампанії
  • Прибираємо прапорці з чек-боксов “Пошукові партнери Google” і “Включити КМС” – відключаємо
  • Встановлюємо дату початку і кінець запуску (за умови, що це треба)
  • Настроюємо Гео локацію показу оголошень
  • Встановлюємо мови нашої цільової аудиторії
  • Вказуємо денний бюджет, який готові витратити безболісно

НЕОБХІДНО ЗНАТИ, ЩО ГУГЛ МОЖЕ ВИТРАЧАТИ ДЕННИЙ БЮДЖЕТ БІЛЬШЕ ЗА ВСТАНОВЛЕНИЙ НОРМАТИВ: ДЕННИЙ БЮДЖЕТ х 30,4

  • Якщо оголошення повинні показуватися за розкладом (приміром, доставка їжі в деякий час), вказуємо в налаштуваннях
  • ЗАБОРОНЯЄМО Гуглу самому оптимізувати рекламу в розділі “Ротація оголошень”
  • Додаємо Розширення в оголошення

Після всіх вчинених маніпуляцій, натискаємо кнопку «ЗБЕРЕГТИ і ПРОДОВЖИТИ». Таким чином, швидке настроювання рекламної кампанії Google виконано. Переходимо до збору ключів та написання оголошень.

Які бувають ключові слова у рекламних текстах оголошень

Какие бывают ключевые слова

Начало работы с текстами объявлений – подбор ключевых запросов. Ключевые слова делятся на несколько типов:

  • Транзакційні (замовити піцу, забронювати номер, отримати консультацію, купити відеокамеру…). Глибина пошуку невелика, в середньому, відкривають 3-5 позицій у видачі першої смузі. Посадкова сторінка під такі ключі має бути з докладним описом оффера, термінами та конкретними цінами.
  • Інформаційні (що, як, коли, де, що краще, що гірше…). Глибина пошуку може бути величезною – 2-5 сторінок і більше, поки людина не знайде повну відповідь на своє запитання. Сторінка посадки під такі запити повинна містити конкретну, повну, вичерпну та корисну відповідь.
  • Навігаційні (сайт компанії Майкрософт, сайт Еппл або адреса сайту вашого бренду). Якщо на запит користувача вашої компанії пошуковик показує вас на першій позиції, то запускати рекламу немає сенсу. Якщо ж ви на місцях, значно нижчи за перші, тоді варто відкручувати рекламу. Але при цьому слід стежити за витратою бюджетних коштів.
  • Нечіткі запити (Нерухомість, спорт, телевізор …). У таких запитах незрозуміла мета пошуку; невідомо, що потрібне; неясно, куди перенаправляти. Ці запити найбільш конкурентні та найдорожчі. І НАЙМАЛОЕФЕКТИВНІ.
  • Мульти медіа запити (мишка Logitech фото, ноутбук HP відео…). Запити, які вводить користувач, шукаючи фотозображення або відео огляди певних товарів. Відео контент люди вважають за краще дивитися на Ютюбі, а не на будь-якому сайті. Під такі ключі запускати рекламу взагалі не рекомендується.

Докладніше прочитати про те, як і де підбирати ключові слова для рекламної кампанії можна у статті “Як правильно підібрати ключові слова для пошуку…”

Як підбирати ключі та мінус-слова до оголошень

Первый Перший спосіб – це природний логічний підбір. Тобто, рекламодавець, знаючи свій продукт чи послугу, розуміє, за якими запитами люди шукатимуть його пропозиції. І збирає всі прийнятні ключі у всіх словоформах. При цьому потрібно враховувати, що різні відвідувачі запроваджують різні слова, шукаючи однакового рішення. Тому підбір ключів повинен включати всі можливі словосполучення в даній ніші.

Другий спосіб – сервіси Google планувальник ключових слів, Яндекс Вордстат, Букварікс. Є ще спеціальні програми – Key Collector, СловоЕб. Підбір ключів, напевно, один із найкропітливіших процесів у налаштуванні, не тільки реклами Google з нуля, а й Яндекс Директ.

Після збору всіх можливих ключових оборотів та словосполучень, їх потрібно кластеризувати. Тобто поділити за групами. І потім під ці зібрані ключові слова потрібно складати рекламні тексти оголошень. Дуже зручно працювати у документах Excel.

ВСІ ДІЇ І МАНІПУЛЯЦІЇ З ПІДБОРОМ КЛЮЧОВИХ СЛІВ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВИКОНУВАТИ РУКАМИ, ЩОБ ПІДВИЩИТИ СВОЮ ЕКСПЕРТНІСТЬ І НАПРАЦЬОВУВАТИ ДОСВІД

Після збирання ключів потрібно підібрати ще й мінус-слова. Це слова, за якими не повинні відображатися рекламні оголошення. Їх теж прописуємо в Excel на окремій сторінці. Під час налаштування реклами Google ці слова будуть розміщені у відповідному розділі групи об’яв поточної кампанії.

Групи об’яв у налаштуванні контекстної реклами Google

Група оголошень – це одна з найважливіших структур в обліковому записі контекстної реклами. Група об’яв рекламує ТІЛЬКИ один товар або одну послугу. Якщо говорити мовою маркетолога, то ОДНА група створюється під ОДИН ключовий запит або одну групу ключів.

Схематично це виглядає так. Одна група об’яв рекламує один оффер. Ці оголошення заточені під ключове слово або кластер релевантних ключів. І клік за оголошенням веде на одну посадкову сторінку. Тільки така схема результативна.

Ставка за клік для однієї групи оголошень

У планувальнику ключових слів вводимо ключове слово, і в результатах видачі ставок для показу визначаємо середнє значення між рекомендованими Гуглом показниками. Це середнє значення прописуємо у формі створення оголошень у рядку «Ставка за замовчуванням».

Також для кожної групи оголошень прописуємо у вкладці МІНУС-СЛОВА всі слова, які Пошуковик не повинен сприймати. Зверніть увагу! Для кожної групи об’яв – свої мінус-слова. Не для всієї кампанії, а для кожної групи.

Пишемо тексти оголошень в налаштуваннях реклами Google

Пишем тексты объявлений

У розділі “Оголошення та розширення” вибираємо тип оголошень – Текстове. Заповнюємо поля «Посилання на посадкову сторінку» та «Заголовки». У заголовках прописуємо ключові запити цієї групи. Потрібно бути уважними, щоб не перевищити допустимий ліміт символів для кожного поля.

У рядку з «Описом» обов’язково потрібно викласти свої переваги та конкурентні вигоди для кінцевого споживача. Щоб зацікавити людину натиснути на ваше оголошення.

Таких оголошень створюємо 2-3, щоб Google міг сам вибирати для показу найбільш оптимальні, на його думку, тексти. У наступних оголошеннях однієї групи робимо незначні зміни.

Ось так було створено три головні компоненти реклами:

  • Кампанія
  • Група оголошень з ключовими запитами та мінус-словами
  • Самі оголошення

Тепер залишилося лише запустити налаштовану рекламну кампанію Google. Під час показу потрібно буде підкручувати та оптимізувати деякі параметри. А також відстежувати конверсії.

Запуск налагодженої рекламної кампанії Google

У рекламному кабінеті потрібно перевірити Чи активна створена кампанія, активні чи ні Групи оголошень, і як почуваються самі оголошення. Всюди повинен горіти зелений індикатор. Це означає, що все Ок. Але перш ніж запустити показ, необхідно заповнити до кінця платіжні дані та поповнити рахунок.

Країна та валюта збереглися ще від початку налаштувань, а ось «Як ви платите» потрібно вказати. Щоб повністю контролювати витрати свого бюджету, рекомендується вказувати варіант «Платежі з передоплати». Далі вказуємо суму зручного поповнення. Можна вказати рекомендовану мінімальну суму.

Далі, додаємо банківську картку, з якої будуть списуватись кошти. Процедура стандартна. Щоб не платити додатково 20% ПДВ, рекомендується у графі «Тип облікового запису» вибрати «Особистий». Заповнюємо поля “Адреса”, “Індекс”, “Телефон”. Відзначаємо чек-бокс «Я приймаю…» та натискаємо кнопку «Надіслати».

Після цього кліка із зазначеної банківської картки одразу ж зніметься заявлена ​​сума грошей та почнеться показ реклами. Демонстрація оголошень буде доти, доки будуть гроші на рахунку облікового запису Google Ads. Як тільки кошти закінчаться, показ буде припинено до наступного поповнення.

Замовити налаштування контекстної реклами Google під ключ

Настройка рекламы Гугл под ключ

У цій статті наведено лише загальні кроки з налаштування Google реклами. І цю інфу не можна розцінювати як інструкцію до застосування. Наведено лише деякі основні та загальнодоступні моменти. А найголовніше – оптимізацію кампанії та докрутку параметрів груп оголошень та самих текстів оголошень – цього жоден маркетолог не розкаже та не покаже.

Тому, якщо у вас є потреба в правильному налаштуванні пошукової реклами в Google, Фейсбук або в Інстаграмі, звертайтесь до нас. Ми з усією відповідальністю налаштуємо будь-яку результативну кампанію.

Яка вартість налаштування Google реклами

Ціни за роботу у нас адекватні та прийнятні. Налаштування реклами у нас коштує 150$. Терміни виконання – від 5 до 7 днів. Зазвичай це 3-4 дні. Подальший супровід кампанії – 100 $ на місяць. Це плата виключно за роботу спеціалісту. Окремо замовник оплачує також саму рекламу.

ПРАЦЮЄМО ПО 100% ПЕРЕДПЛАТІ!

Інші варіанти співпраці не розглядаються

Зі свого боку, ГАРАНТУЄМО відповідальність та сумлінне ставлення до поставлених завдань. Чесність та порядність – наша візитувка.

Працюємо ТІЛЬКИ в акаунтах клієнтів, тому прозорість усіх наших дій буде вам доступна.

Не соромтеся та не сумнівайтеся, замовляйте налаштування реклами Google, у Facebook та в Instagramі у наших фахівців! Ви залишитеся тільки з позитивними емоціями та масою подяки від нашої з вами співпраці! До скорого зв’язку!

Замовте послуги, заповнивши поля Форми та найближчим часом ми зв'яжемося з вами для узгодження усіх нюансів

    Хостинг CityHost
    Залишити відповідь
    Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

    1. Robert

      Хороший контент

    2. Ян Збаразький
      Ян Збаразкий

      Стараюсь…

    Менеджер
    Мы готові вам допомогти