Банер на Головну Сторінку - Купити Divi Builder
Правильный выбор бесплатной CMS для создания Интернет магазина

Правильний вибір безкоштовної CMS для створення Інтернет магазину

Насамперед – безкоштовна CMS для інтернет магазину

Тут мова піде про безкоштовні CMS для інтернет-магазину. Тому що на ринку є й платні добрі рішення. Але вони, по-перше, коштують недешево, а по-друге, потрібно бути програмістом або утримувати в штаті технічного спеціаліста, щоб обслуговувати такі проекти.

А так, як у коді розбираються не всі, а продавати і заробляти хочеться багатьом, то й розглядатимемо можливості загальнодоступних систем, тобто безкоштовних. Скажу відразу, я висловлюю свою особисту думку, як людина, яка створює сайти та магазини, не будучи програмістом. Розуміння у всіх можуть бути різні.

Огляд, але не рейтинг, популярних платформ для ІМ

На ринку налічується понад 20+ різних платформ для електронної комерції. Всі двигуни поділяються на дві категорії:

 • Платні
 • Безкоштовні

Наведу лише деякі з найпопулярніших.
Платні, це кіти ecommerce:

 • 1C-Бітрікс
 • CS-Cart
 • InSales
 • Shop-Script
 • UMI.CMS

Безкоштовні CMS для Інтернет Магазину:

 • WordPress
 • Opencart
 • Joomla
 • Modx
 • Moguta

Серед free Cms хочу відзначити лише дві, на мій погляд, топові платформи – це WordPress та OpenCart (для російськомовного сегменту – OcStore). Інші не беру до уваги, тому що, в міру мого знайомства з ними, враження лише погіршувалися. Через незручність навігації та обмеженнях у можливостях за умовчанням.

WordPress – лучший движок для интернет коммерции

WordPress – найкращий двигун для інтернет комерції

Визначення найкращої безкоштовної cms для інтернет магазину має мати аргументовані підстави.

Інтерфейс та юзабіліті Адмін панелі

І насамперед, це просте та зручне управління своїм онлайн бізнесом зсередини. Щоб все було візуально зрозуміло, доступно і без напруження звичайному користувачеві. Серед WP * і OpenCart, перший двигун більш простий і відкритий. У його настроюванні розбираються навіть пенсіонери.

ОупенКарт складніший і вимагає певних знань та навички роботи з ним. Адмін панель трохи химерна. Іноді доводиться добряче повозитися, щоб знайти потрібний інструмент. І такі складнощі викликають небажання спілкуватися з цією платформою.

Хоча у мене самого один з ІМ** на OcStore. І щоразу доводиться змушувати себе робити редагування та різні налаштування у ньому. А в іншому своєму магазині на WP* роблю все із величезним задоволенням.

Функціонал

Можливості для роботи в обох систем широкі. Все, що потрібно для продажу товарів, встановлено відразу за замовчуванням. У ВордПресі, після встановлення єдиного модуля WooCommerce, сайт перетворюється на повноцінний магазин, з усіма необхідними функціями.

У WP* всі додаткові плагіни, що розширюють стандартні можливості двигуна, встановлюються у два кліка. І налаштовуються так само просто і зрозуміло. Хоча більшість з них встановлюються вже налаштованими для виконання свого призначення.

WordPress – не тільки найкраща безкоштовна cms для інтернет магазину, але й найпопулярніший, на сьогоднішній день, годину та рік, двигун для будь-якого типу сайту

Шаблони або Теми – це фундамент сайту та ІМ**. База репозиторію ВП налічує кілька десятків тисяч безкоштовних рішень для магазину. І всі вони регулярно оновлюються та підтримуються своїми розробниками. А якщо встановлювати платний шаблон, то автори на зв’язку 24/7. Особисто перевірено. Відповідають, допомагають, якщо треба правлять без зайвих питань та розмов.

І в такі платні теми магазинів та сайтів на ВП, спочатку вже інтегрований весь необхідний інструментарій, так що не потрібно ставити сторонні розширення. Спільнота розробників WP у всьому світі налічує десятки, якщо не сотні тисяч, програмістів, дизайнерів та експертів.

І вони постійно допрацьовують та покращують працездатність двигуна. Всі Шаблони адаптивні та кросбраузерні. А візуальні редактори контенту не мають рівних. Чого вартий лише текстовий «письменник» Гуттенберг. Неперевершений. І він постійно еволюціонує.

Додаткові плагіни

Якщо не вистачає стандартних функцій безкоштовної CMS WP* для інтернет магазину, їх можна розширити додатковими програмами-плагінами. Причому платні доповнення вирішують абсолютно будь-які завдання. І оскільки код CMS відкритий, то плагін, потрібний саме під ваші завдання, може написати будь-який грамотний програміст.

Але, на мою думку, вже є рішення для будь-яких вимогливих проектів. Тим більше, що ми говоримо про початковий рівень інтернет-підприємництва. А для різних серйозних маркетплейсів і рішення знаходять відповідні. Там цілі студії працюють над обслуговуванням одного магазину. Тут не про це.

Дизайн интернет магазина

Дизайн магазину

Ще одна перевага безкоштовної CMS ВП* для інтернет магазинів – це візуальне оформлення БУДЬ-ЯКИХ сторінок вашого магазину. Більшість тем сумісні з конструкторами, які дозволяють гнучко малювати навіть дизайн картки товарів.

А такий visual builder, як Elementor, в умілих руках веб-розробника творить просто дива образотворчого мистецтва. З його допомогою можна створити будь-який дизайн сайту: з квізами, з калькуляторами, з паралаксом і анімацією, що рухається. Обмежень немає.

Такими загальнодоступними та унікальними можливостями не може похвалитися жодна платна платформа. Там уже все структуровано і встановлено на свої місця, тому користувачеві доводиться використовувати готовий софт. А тут можна міняти все на свій смак та уподобання.

Як реалізовано SEO у безкоштовній CMS для інтернет магазинів

Інтернет магазин сам по собі не принесе користі. Якщо ви ще цього не знали, то тепер знайте. Щоб у вас йшли продажі, необхідно, покупцям знаходити ваші товари в інтернеті. А як це зробити серед такої конкуренції? І тому існує СЕО оптимізація. Якщо цікаво, можете прочитати про це у статті про оптимізацію та просування.

Магазини, як і будь-які інші сайти, просуваються у видачі за ключовими запитами. І ці ключі потрібно грамотно розміщувати у текстах. Для написання оглядових текстових статей, заточених під пошукові ключі, ІМ** має розділ «Блог». У ньому регулярно публікуються статті з потрібними вам ключами, і за цими ключами, як і за іншими показниками, магазин знаходять покупці.

І таку можливість – вести Блог і писати якісний контент, в Вордпресі реалізовано КРАЩЕ, ніж у будь-якого іншого двигуна. З цим не посперечаєшся, тому що ВП * спочатку позиціонувався, як двигун новин. Це, як на мене, найбільша перевага для бізнесу. Продають насамперед тексти.

Закажите Интернет Магазин на WordPress или OpenCart

Замовте Інтернет магазин на WordPress або OpenCart

Якщо ви хочете почати продавати в інтернеті свої товари, партнерські або по системі дропшиппінгу, тоді вам потрібен магазин. Мої рекомендації – створити його на безкоштовній CMS WP* для інтернет-магазинів. Або на OpenCart. Наша команда може вам у цьому допомогти та реалізувати в магазині весь необхідний функціонал.

Встановимо платний шаблон, налаштуємо його, зробимо базову СЕО оптимізацію, наповнимо магазин стандартною кількістю ваших товарів по 10 одиниць у кожній категорії, зареєструємо його у всіх сервісах Гугла, встановимо лічильники аналітики та зробимо все, що потрібно для результативної роботи вашого шопу.

Файли сайту заллємо на хостинг. Якщо у вас немає ні доменного імені, ні хостингу, ми допоможемо вам зареєструвати те й інше. Порадимо хостинги із прийнятними тарифами на території вашої країни проживання. Реєстрація у суму оплати НЕ ВХОДИТЬ. Ви оплачуєте ці витрати окремо та самостійно.

Терміни та вартість Інтернет Магазину на безкоштовній CMS

Усі деталі та нюанси обговоримо під час особистого спілкування. Якщо проект не буде перевищувати стандартних вимог, то часу на його реалізацію під ключ знадобиться 10 – 14 днів. Це із запасом. Швидше за все, він буде готовий протягом тижня.

Ціна такого проекту від 350 $.

Якщо у вас будуть індивідуальні або завищені вимоги до свого майданчика, тоді ціна буде трохи дорожчою. І часу може знадобитися трохи більше. Все стане ясно після викладу ваших уподобань. Докладно заповніть бриф з технічним завданням і тільки тоді сформується остаточна ціна.

Умови роботи: 50% передоплата, решта 50% після закінчення роботи. Після повного розрахунку ви отримуєте всі реквізити доступу до сайту.

ІНШІ УМОВИ СПІВРОБІТНИЦТВА НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ТА НЕ ОБГОВОРЮЮТЬСЯ

Телефонуйте, пишіть, замовляйте створення Інтернет магазину та будуйте свою онлайн імперію з продажу товарів населенню. До скорого зв’язку.

ЗНОСКИ:
*WP, ВП – WprdPress, ВордПресс
**ІМ – Інтернет Магазин

Замовте послуги, заповнивши поля Форми та найближчим часом ми зв'яжемося з вами для узгодження усіх нюансів

  Хостинг CityHost
  Залишити відповідь
  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. Robert

   Опять вернулся к вам на сайт. Как оказалось, сейчас мало где найдёшь годную инфу. Только почему сайт стал на другом языке?

  2. Ян Збаразький
   Ян Збаразкий

   Изначально сайт был на русском языке. Но, после того, как росия 24.02.2022 развязала войну с моей родиной – Украиной, весь контент на своём сайте я стал переводить на украинский язык. Ещё, правда, не всё перевёл. Но, планирую ВЕСЬ сайт перевести на родной украинский язык. На комментарии буду отвечать на языке написавшего сообщение. Кому не нравится – не читайте и не пишите.

  3. Larry Bum

   Согласен с вами во всем, что написано вами.

  4. Ян Збаразький
   Ян Збаразький

   Я дуже радий вашій згоді…

  Менеджер
  Мы готові вам допомогти