Банер на Головну Сторінку - Купити Divi Builder
Набор базы клиентов и подписчиков

Набір бази передплатників

Важливі моменти при зборі передплатників

База передплатників – це золотий фонд будь-якого бізнесу. Передплатники, при правильній взаємодії з ними, поступово стають клієнтами, купуючи щоразу ваші нові продукти, товари чи послуги. Передплатна база збирається через сторінку захоплення за допомогою Лід-магніту. Це безкоштовний, але якісний і дуже корисний продукт, який пропонується відвідувачу в обмін на його контактні дані.

Якщо Лід-магніт вартий, а він повинен бути саме таким, користувач негайно забере його в свій архів. Це дуже важливий момент. Лід-магніт на посадковій сторінці протягом перших ДЕКІЛЬКОХ секунд уваги людини є візитною карткою вашого бренду, бізнесу, вашого обличчя та справляє перше враження на відвідувача.

І у вас не буде вже другого шансу справити незабутнє враження на користувача, якщо спочатку ваш Лід-магніт був не айс. І якщо ваша підписна сторінка така ж, як і у всіх – складається з одного екрану – вам успіху не бачити. Посадкова сторінка з БЕЗКОШТОВНИМ Лід-магнітом має виглядати як повноцінний односторінковий лендінг.

Приклади Лід-магніту для набору передплатників

Якщо ви займаєтеся інфобізнесом, але не маєте власних інфопродуктів, тоді можете придбати якісні цифрові товари для набору передплатників у нашому Інтернет магазині. Нижче представлені лише деякі якісні зразки, які ви можете використовувати у своїх цілях, заздалегідь купивши їх за символічну ціну. Більший асортимент можна знайти в категорії “Ресел-комплекти для заробітку” нашого магазину.

Реселл-комплекти з Правами Особистої Марки дають вам право надавати собі авторство купленого вами комплекту. Всі такі набори йдуть з усіма потрібними сайтами, листами в розсилку, промо матеріалами та відео інструкціями з редагування. Купивши такий комплект ви отримуєте ліцензійне право на авторство цього цирового товару і можете робити з ним, що тільки забажаєте. І це на законних підставах.

Можете скористуватися нашими послугами

Якщо ж вам потрібні клієнти у вашу сферу бізнесу, тоді ми створимо Лід-магніт під вашу нішу, створимо Односторінковий сайт із цим безкоштовним Лід-магнітом для збору передплатників. Зареєструємо вам обліковий запис у Сервісі поштових розсилок, напишемо серію листів у поштове розсилання та налаштуємо автоматичне розсилання листів по базі або кількох базах. Збираємо передплатників також у соціальних мережах. Принцип набору бази скрізь однаковий – ви пропонуєте цінний, безкоштовний матеріал, а людина залишає вам свої контакти.

І потім, за допомогою правильно збудованого маркетингу, відбувається комунікація з людьми з вашої бази. І поступово вони переходять із розряду передплатників у розряд покупців. І якщо вам вдасться зробити їх своїми шанувальниками, вони будуть вашими постійними клієнтами. Ми вміємо здійснювати такі трансформації.

Вартість набору підписної бази

 • Робота з реєстрації акаунтів у Поштових сервісах та в сервісах соціальних мереж, написання текстів для розсилки, налаштування авторозсилки – 100 $
 • Створення Передплатної сторінки (Односторінковий лендинг), Сторінки подяки після підписки – 150$
 • Розробка та створення Лід-магніту з нуля під ваш бізнес з ваших товарів чи послуг – 150$

Замовляйте повний набір послуг з набору бази передплатників або лише ті, яких бракує у вашому бізнесі. Можете скористатися вже готовими Реселл-комплектами в однойменній рубриці нашого магазину.

Замовте послуги, заповнивши поля Форми та найближчим часом ми зв'яжемося з вами для узгодження усіх нюансів

  Хостинг CityHost
  Залишити відповідь
  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. Азамат

   Всё верно. База подписчиков – золотой актив каждого инфобизнесмена.

  Менеджер
  Мы готові вам допомогти