Розпродаж!

Секрети супер продуктивності – як встигати робити усі справи

Оригінальна ціна: 420 грн.Поточна ціна: 160 грн.

Секрети Супер Продуктивності – книжка з фундаментальними істинами та практичними рекомендаціями для досягнення успіху у справах, бізнесі, житті

Опис

Кому насамперед потрібен цей матеріал

Секрети Супер Продуктивності – матеріал, який НЕОБХІДНО кожній людині. А насамперед тому, хто займається бізнесом й хоче добиватися СТАБІЛЬНИХ та ВЕЛИКИХ результатів, від яких приходить прибуток. Не всі ми знаємо формули самоорганізованості, тому плануємо та робимо усі свої справи хаотично та безладно.

Керівництво Секрети Супер Продуктивності дає чіткі ПРАКТИЧНІ алгоритми організації свого часу та планування всіх завдань. Допомагає людині розставити всі свої справи за важливістю та прибутковістю, не бути прокрастинатором та дає багато робочих формул, як стати максимально продуктивним.

Стабільні алгоритми успіху

Матеріал Секрети Супер Продуктивності — ФУНДАМЕНТАЛЬНИЙ й не має «термінів давності», тому що люди за всіх часів роблять одні й ті самі помилки. Тому усі викладені формули, рекомендації та поради будуть актуальні до другого приходу Ісуса Христа! Так що, КУПУЙТЕ, застосовуйте та БУДЬТЕ УСПІШНІ!

Перед купівльою познайомтеся безкоштовно

Завантажте та прочитайте Вступну частину цього практичного посібника, щоб зрозуміти, потрібно це вам чи ні. Якщо ви побачите й дізнаєтеся про себе та свої дії в описі, знайте — цей матеріал вам потрібен для вивчення ОБОВ’ЯЗКОВО.

Керівництво представлено на ДВОХ мовах – Українській та руській. Не вагайтесь довго!!!

СКАЧАЙТЕ та ПРОЧИТАЙТЕ ОЗНАКОМЧИЙ МАТЕРіАЛ

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Секрети супер продуктивності – як встигати робити усі справи”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти
Список товарів для порівнянь
    Немає товарів для порівняння
    Додайте товари для порівняння характеристик і вибирайте той товар, який сподобається вам найбільше