Банер на Головну Сторінку - Купити Divi Builder
Створити Сайт для Школи

Створити експертний сайт для онлайн школи

Що таке своя онлайн школа

Якщо вам потрібно створити сайт для школи, щоб продавати користувачам свої навчальні курси, тренінги чи якісь уроки, то, насамперед, потрібно знати деякі основні речі. Перш за все, любий онлайн ресурс – це сайт, пристосований під конкретні задачі. Онлайн школа – це також сайт сервісу, на якому можливо продавати як свої курси, так і освітні програми сторонніх авторів.

На сайті школи створені всі умови для зручного використовування необхідних інструментів інфобізнеса. Це і прийом оплати за пропоновані курси, і кошик, як у інтернет магазині, що надає можливість продавати ще й фізичні товари. І перевірка домашніх завдань ваших студентів, і автоматична поштова розсилка по клієнтах. Та ще багато чого корисного для провадження онлайн бізнесу.

Характерні відмінності вашої створеної онлайн школи

Сама головна відмінність онлайн школи від готових конструкторів і сторонніх сервісів це та, що вона ваша на все життя. Ви сплачуєте ОДИН РАЗ, встановлюєте такий сайт на свій хостінг і використовуєте свою навчальну платформу саме так, як потрібно лише вам. Без всяких щомісячних абонплат, без комісій сервісам, та інших різних регулярних грошових витрат.

Ви самостійно коригуєте рух на своєму сайті: доповнюєте його додатковими потрібними сторінками, розділами, товарами та послугами. Зайве видаляєте без всяких попередніх запитів. Самостійно створюєте дизайн своїй школі. Ви можете розміщувати на Головній сторінці тільки ті категорії, які потрібні саме вам.

Ще одна явна і особиста перевага створеного сайта для онлайн школи – це приватність. Так як ваш сервіс розміщений на вашому хостінгу, то крім вас ніхто інший не має доступу до інформації, стосовно ваших фінансів та вашої бази клієнтів. Бо саме ці данні являються спокусою для багатьох структур.

Які бувають види сайтів онлайн школи

Онлайн сервіси

Найпоширеніші – це сервіси та конструктори, які надають послуги онлайн школи за регулярну щомісячну абонплату. Такі варіанти, особисто я, навіть не розглядаю. Бо рахую, що це пропозиції, якими користуються тільки технічно обмежені інфобізнесмени.
До речі, користувачі таких сервісів не являються власниками своїх шкіл. Бо ти власник поки сплачуєш оренду. Перестав платити – втратив всі права власності.

Плагіни онлайн школи

Процес створення свого сайту для онлайн школи стандартний. Найперше на хостінг встановлюється CMS WordPress (система управління контентом). Далі завантажуються спеціальні доповнення, які відповідають за бездоганну та повноцінну роботу онлайн школи. Залежно від необхідних завдань, сайту школи потрібні спеціалізовані плагіни.

Деякі з них платні, деякі безкоштовні. Але в будь-якому випадку, все одно, то є одноразові інвестиції. Є програми, вироблені нашими співвітчизниками, такі як MEMBERLUX. Э і західні розробки. Наприклад, ULTIMATE LEARNING PRO. В залежності від потреб застосовується той чи інший софт.

Готові CMS онлайн школ з коробки

Існують, також, інші варіанти онлайн школ. Це уже готові системи управління контентом, які містять весь необхідний функціонал для керуванням школою. Такі системи спеціально розроблюють з урахуванням всього механізму, та з вбудованими усіма необхідними модулями та інструментами.

Ми рекомендуємо передову готову систему онлайн школи SCHOOL-MASTER відомих програмістів-розробників Олександра Куртєєва та Олега Касьянова. Її зразу, із коробки, встановлюють на хостінг, налаштовують, наповнюють курсами – і одразу до праці.

Ці готові системи, безумовно, найкращі варіанти продаючих онлайн шкіл. Але така версія сайту коштує дуже дорого і тому не кожен веб майстер вибирає такий спосіб. Враховуючи всі вище згадувані переліки та індивідуальні властивості можна зробити наступний висновок. Онлайн школи бувають:

 • Сервіси чи конструктори онлайн шкіл (такі ми не розглядаємо)
 • Плагіни чи доповнення повноцінної школи до CMS WordPress
 • Готові CMS онлайн школи

Звертайтесь, якщо потрібно створити сайт для онлайн школи

Розуміючи те, що не всі користувачі можуть і хочуть розбиратися в різноманітних технічних тонкощах створення сайту для онлайн школи, а потреба продавати свої навчальні курси існує остро, пропоную вам скористатися нашими послугами в цій сфері діяльності.

Наша команда має багаторічний досвід у сайтобудуванні. Враховуючи всі ваші бізнес потреби і фінансові можливості, після безкоштовної консультації, ми запропонуємо вам найкращий варіант. Створимо сайт для школи з усім необхідним функціоналом. Встановимо і налаштуємо всі необхідні інструменти.

Також розробимо і створимо вашому сайту індивідуальний дизайн з урахуванням ваших уподобань і всіма вимогами вашого бізнесу. Можливий подальший супровід готового проекту. Зробимо все якісно та в умовлені сроки.

Наші ціни адекватні і обґрунтовані. А сроки виконання робіт реальні. Вони залежать від складності вашого проекту. Конкретні терміни встановлюємо після обговорення.

Вартість роботи та способи створення сайту для школи

 • Якщо вам потрібно створити сайт для школи на CMS WordPress зі встановленим плагіном MEMBERLUX чи ULTIMATE LEARNING PRO тоді ви сплачуєте вартість самого плагіна на сайті виробника + нам за налаштування та подальшу роботу – 200 $. Загальна сума буде становить 300 – 350 $, в залежності від вартості плагіна на момент оплати на сайті виробника.
 • Якщо ви оберете готову систему онлайн школи SCHOOL-MASTER і придбаєте її за моїм посиланням, то ми вам встановимо і налаштуємо БЕЗКОШТОВНО. Плата нам за роботу буде від авторів SCHOOL-MASTER по партнерській програмі. На ціну для вас це ніяк не позначиться. З нами розрахуються Олександр та Олег.
 • Якщо у вас ще нема хостінгу та домену, ми вам підкажемо найприємніші тарифні плани хостінг провайдера та допоможемо підібрати релевантне ім’я для вашої майбутньої школи. Ці послуги БЕЗКОШТОВНІ. Вам потрібно буде лише заплатити за сам хостінг та домен.

Умови співпраці та розрахунків

Ми працюємо за певних умов: 50% – передплата, решта коштів (друга половина) після здачі вашого проекту. Передплата йде на закупівлю потрібного програмного забезпечення для створення сайту школи. Хостінг та домен клієнт оплачує окремо до початку основної роботи.

УМОВИ ОСТАТОЧНІ ТА ПЕРЕГЛЯДУ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. ІНШІ ВАРІАНТИ СПІВПРАЦІ НЕ ОБГОВОРЮЮТЬСЯ. НАВІТЬ НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ЧАС

Чинимо з усіма чесно та відповідально. Ви можете сміливо нам довірити всі свої задумки і ми реалізуємо їх вам у створеному сайті для онлайн школи. Так що, звертайтесь, якщо сильно потрібно створити сайт для школи, але у вас з цим виникають різні труднощі. Запевняєм – допоможем з задоволенням!

До скорого зв’язку!

Замовте послугу заповнивши поля Форми. Найближчим часом ми зв'яжемося з вами та узгодимо всі нюанси

Ви можете замовити зворотний дзвінок, натиснувши кнопку "Для зв'язку" в шапці сайту або зателефонувати самостійно за телефонами, вказаними в шапці поруч із кнопкою

  Хостинг CityHost
  Залишити відповідь
  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  Менеджер
  Мы готові вам допомогти