Відгуки

Отзывы наших клиентов
Favicone-AZS
ПП “СЛУЖБА СЕРВІСУ АЗС”
Директор компанії "Служба Сервісу АЗС", м. Черкаси
Виконана робота сподобалася своїм виглядом та функціональністю. Навігація є зручною та інтуїтивно зрозумілою, що дозволяє швидко знайти необхідну інформацію. Також задоволені швидкістю завантаження сторінок і адаптивним дизайном для мобільних пристроїв. Загалом створений сайт є хорошим інструментом для представлення нашої компанії онлайн. Дякуємо за результат! - https://azs-service.com.ua
Джерело
Игорь
ІГОР МАЙСУЗЕНКО
Директор компанії "ПрокатАвто" у Черкасах
Я вам повністю довірився. І дуже лишився задоволений вашою роботою. Все подобається, все зроблено чудово. Ось адреси моїх нових сайтів: https://prokatavto.ck.ua и https://yacht.ck.ua
Джерело
ВІТАЛІЙ ВОРОНА
ВІТАЛІЙ ВОРОНА
Директор, УкрБетон
Замовляв сайт та рекламу для свого бізнесу. Все зроблено якісно та вчасно. Претензій немає, тільки подяка
АЛЕКСАНДРА ДОМАНОВА
АЛЕКСАНДРА ДОМАНОВА
Сайт манікюрних послуг, Київ
Залишилася задоволена результатом. Сайт вийшов такий, як треба: зручний у плані навігації, оптимізований, а, найголовніше, захищений. Можна не боятися зламів і т. д. Продажі збільшилися, клієнти оцінили сайт гідно.
АЛІСА МУРАТОВА
АЛІСА МУРАТОВА
Інтернет магазин жіночої одежі
Замовляла створення сайту для інтернет-магазину. Вийшов чудовий дизайн. Всі посилання та переходи клікабельні. Окрема подяка за таблицю на головній сторінці зі статистикою продажів. Банер вийшов живий та яскравий. Розробники вклалися у цінові критерії, зайвих витрат не було. Сайт жодного разу не “злітав”, перевантажень не побачила. Розробник залишив контакти у разі, якщо виникнуть проблеми. Всім задоволена!!!
ОЛЬГА ВЕТОРГАЕВА
ОЛЬГА ВЕТОРГАЕВА
Владелец, Беларусь
Сайт получился таким, каким я себе его и представляла. Самое главное – нет проблем с адаптивностью, оптимизацией и защитой, с этим все в порядке. Хочу поблагодарить всех ребят, занимавшихся разработкой, особенно Збаразкого Яна. Удачи!
АНАСТАСІЯ ПАВЛІВНА
АНАСТАСІЯ ПАВЛІВНА
СПА салон, Дніпро, Україна
Добридень!
Дуже дякую за роботу! Сайт вийшов саме таким, як хотілося, і навіть краще: простий у навігації, зрозумілий та стильний. При цьому немає відчуття, що це вже десь було. Сайт вийшов самобутнім та унікальним. Працює ідеально і на ПК, і на мобільних пристроях, що зараз дуже важливо для будь-якої фірми.
Також хочу зазначити, що виконано все було вчасно, незважаючи на внесені виправлення з нашого боку. Дуже втішила адекватна ціна, яка не змінилася за час роботи, як це вже бувало з іншими проектами.
Ви справжній професіонал своєї справи! Тепер із новими проектами тільки до Вас! І, звичайно, рекомендуємо Вас усім друзям та знайомим!
ОСТАП ЗАГОРОДНІЙ
ОСТАП ЗАГОРОДНІЙ
Продаж iPhone, м. Львів, Україна
Робота зроблена у терміни.
Робота зроблена грамотно та якісно. Відверто кажучи, працював із багатьма у цій сфері. Нікого навіть і не цікавить, щоб реально все було зроблено з розумом і плюсом для замовника. Єдине про що всі думають – це зробити як найшвидше замовлення та отримати гроші. Але тільки не в цьому випадку!
Ви, Ян, людина порядна, грамотна, відповідальна.
Ще раз дякую!
ІГОР ОСЄЙКО
ІГОР ОСЄЙКО
Візи до Англії. Україна
Доброго дня, Ян Збаразький!
Хочу подякувати Вам за чудовий сайт, який ви мені організували! Дуже порадував не шаблонний дизайн.
Прекрасний маркетинговий хід та відмінна ідея! Вам всього приємного. У майбутньому вас рекомендуватиму і звертатися також) Дякуємо!
КОЛЛЕКТИВ КОМПАНИЙ «ИНТЕРАГРО» , «АПРЕЛЬ-МЕДИА», «NATURSOK»
КОЛЛЕКТИВ КОМПАНИЙ «ИНТЕРАГРО» , «АПРЕЛЬ-МЕДИА», «NATURSOK»
г. Москва
От всей души хотим выразить признательность и благодарность Яну Збаразкому, за создание наших сайтов: за терпение, профессионализм, творческий подход к выполнению наших заказов, быстроту исполнения, качество и ответственность при разработке сайтов по нашим заказам.
Уверены, что еще не раз обратимся к Яну при создании новых проектов и ОБЯЗАТЕЛЬНО будем рекомендовать Яна всем нашим партнерам и друзьям. Успехов Вам, Ян, в вашей деятельности и во всех ваших делах!!!
АНДРЕЙ ЛАПТЕВ
АНДРЕЙ ЛАПТЕВ
Рекламное агентство. г. Москва
Огромное спасибо Яну за создание нашего сайта: http://rus-reklama.com. Всё безукоризненно, креативно, очень быстро и профессионально. Обязательно обратимся еще раз и будем рекомендовать друзьям и партнерам.
Джерело
ПЕТРО КВАЩУК
ПЕТРО КВАЩУК
Директор фабрики м'яких меблів. Україна
Замовляли собі односторінковий сайт для продажу меблів через інтернет. Результатом дуже задоволені: і якість і вартість дуже порадували.
А головне, що веб-сайт сам виконує свої функції. Хоча, якщо чесно, ми ним навіть не займаємося – замовлення йдуть на автоматі. Одним словом – я, як директор, дуже задоволений результатом.
Слава Богу!
Менеджер
Мы готові вам допомогти