Програма Blender 3D моделювання – найповніший навчальний курс

Курс “Супер Blender” – як працювати в програмі 3D моделювання. Автор: Артем Слаква

Опис

Курс по роботі в програмі 3D моделювання Blender представлений на платформі Cloudlessons у проєкт VideoSmile. Програма абсолютно безплатна. Завантажити її можна з офіційного сайту за адресою: https://www.blender.org/download.

Курс Супер Blender допоможе вам вивчити та освоїти найпрогресивнішу програму з 3D моделювання. Ви навчитеся створювати приголомшливу 3D графіку для відео, ігор та різних дизайнерських проєктів. Ви станете королем графіки.

РОБОТОДАВЦІ ПОСИЛЕНО ШУКАЮТЬ 3D ДИЗАЙНЕРІВ ІЗ НАВИЧКАМИ РОБОТИ У ПРОГРАМІ BLENDER

В індустрії створення ігор все більше потрібні 3D художники зі знанням програми Blender. Заробітна платня такого фахівця складає від 1 000 $ на місяць. Цей курс допоможе вам стати досвідченим експертом по роботі з цим софтом.

В КУРСІ ВИ ОСВОЇТЕ ТА НАВЧИТЕСЯ

Основам CG та 3D-графіки

 • Початківці у вивченні 3D графіки дізнаються базові поняття цього напрямку і вільно користуватимуться «сленгом» дизайнерів. Таким як полігон, ребро, вершина та інші.

3D моделюванню

 • Основний акцент курсу вивчення роботи в програмі Blender, зроблений на 3D моделювання. У процесі навчання ви створите три моделі: гітару, світлофор, квадрокоптер. На цих прикладах ви опануєте практику моделювання до рівня просунутого користувача.

Усьому циклу створення 3D моделям для ігор

 • Ви пройдете всі етапи створення 3D моделі для комп’ютерної гри, від роботи з референсами та моделювання до імпорту створеного об’єкта в ігровий двигун.

Текстуруванню, запіканню, створенню UV розгортки

 • Такі навички будуть необхідні для створення будь-якої 3D моделі та сцени.

З нуля створите ігрову міні-локацію

 • Змоделюєте невелику тривимірну сцену, налаштуйте для неї матеріали та освітлення.

Анімації та симуляції різних ефектів

 • Навчитеся анімувати 3D об’єкти в сцені й таким чином створювати живі тривимірні сцени.

Переносити моделі сцени в ігрові движки

 • Навчитеся правильно переносити моделі та сцени, створені програмою Blender, в Unreal Engine для подальшої роботи.

ПРОГРАМА КУРСУ СУПЕР BLENDER

 1. Урок. Спільне знайомство з Blender, з інтерфейсом програми, навігацією та налаштуваннями.
 2. Урок. Основні засади роботи програми 3D моделювання Blender. Вивчите, що таке переміщення, обертання, масштаб, об’єкти, дані, Outliner, складність обчислень.
 3. Урок. Моделювання. Ви вивчите, що таке структура мішей, одиниці виміру, трансформація та орієнтація, способи обертання, прив’язка, точне моделювання, пропорційне редагування, модифікатори, що генерують і деформують, топологія, ретопологія
 4. Урок. Висвітлення. Ви вивчите, що таке світло у програмі Blender, які є джерела світла та способи освітлення.
 5. Урок. У розділі Текстурування та створення матеріалів ви вивчите основні терміни, створення та призначення матеріалів, рендери, Cycles та EEVEE, PBR-шейдинг, UV-розгортку.
 6. Урок. Запікання. Ви освоїте, для чого використовується запікання у програмі 3D моделювання Blender.
  Ви навчитеся запікати текстуру на прикладі гітари.
 7. Урок. Анімація, розваги. У цьому ролику ви дізнаєтесь про анімацію, ключові кадри, редактор графів, ключові форми, відео редактор Blender.
 8. Урок. Імпорт/експорт створених ассетів в ігрові двигуни. В цьому уроці ви докладно вивчите браузер ассетів Blender. Також, як здійснюється експорт у Unreal Engine 5 та в Unity.

БОНУСНИЙ УРОК КУРСУ СУПЕР BLENDER

Бонусом додається урок зі скульптингу в програмі Blender.

АВТОР КУРСУ З 3D МОДЕЛЮВАННЯ У ПРОГРАМІ BLENDER

Професійний художник комп’ютерної графіки Артем Слаква. Працює у цій сфері з 2010 року. Випустив велику кількість книг та курсів з роботи програмою 3D моделювання Blender. Веде популярний канал на Ютюбі.

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Після оплати ви проходите навчання у зручному для вас ритмі. Усі наступні уроки будуть доступні вам після перевірки виконаних домашніх завдань. Така методика дає можливість набувати практичних навичок та напрацьовувати дослідність.

У процесі навчання ви створите понад 5 тривимірних сцен і зберете експертне портфоліо, яке можна буде надавати своїм клієнтам. Все ваше навчання супроводжуватиметься кураторами проєкту. Вони підказуватимуть вам перевіряючи Д.З. і відповідатимуть на всі ваші питання.

Після проходження курсу по роботі в програмі 3D моделювання Blender, ви отримаєте сертифікат відповідності. Він допоможе вам при вступі на роботу.

Переходьте на сайт проєкту, купуйте курс, вивчайте, застосовуйте і заробляйте на потрібній професії. Хай щастить!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Програма Blender 3D моделювання – найповніший навчальний курс”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти