Розпродаж!

Ефективне виховання дитини від 0 до 11 років. Дмитро Карпачьов

Оригінальна ціна: 250 грн.Поточна ціна: 150 грн.

Відео курс психолога Дмитра Карпачьова для батьків “Ефективне виховання дитини від 0 до 11 років”. Показані всі фундаментальні основи дитячої вікової психології. Те, без чого НЕ ВИЙДЕ виростити щасливу дитину!

Опис

Ефективне виховання дитини – основне та першорядне завдання кожного з батьків. Адже всі тати та мами хочуть бачити своїх дорослих дітей успішними та щасливими. Але мало хто знає, що основи життєвого успіху та необхідні риси характеру ДЕМОНСТРУЮТЬСЯ БАТЬКАМИ у вихованні дітей з народження і до одинадцяти років.

Виховання дитини – це не стандартний набір правил і моралі для малюка. Виховання це – формування у дітей правильних та ефективних стратегій мислення та поведінки в соціумі. І фундамент цих якостей закладається від народження і до 11 років. Виховання дітей – це ЗНАННЯ БАТЬКІВ, як поводитися (батькам) у різних критичних ситуаціях. Бо саме в таких гострих моментах і формується психіка дитини.

Поміркуйте, які особисті якості батьки хочуть бачити у своїх дітях? Кожен розсудливий тато та мама, на мій погляд, хочуть бачити у своїх дітях такі якості:

  • наявність своєї точки зору та вміння її обґрунтувати та відстояти
  • осмислювати та аналізувати події, що відбуваються, і робити правильні висновки
  • отримувати користь для себе з навколишніх дій
  • наявність сили волі – доводити розпочату справу до кінця
  • повага до оточуючих та об’єктивна (а не завищена) самооцінка
  • самостійність та незалежність

Всі ці та інші важливі якості з’являються у дитини в період її проживання перших “кризових” трьох років. І придбання малюком цих здібностей залежить від того, ПІДТРИМАЮТЬ його батьки чи ні в цей складний для нього життєвий термін.

І якщо БАТЬКИ виявляться нездатними надати своїй дитині кваліфіковану допомогу в цей ВАЖЛИВИЙ для неї час, то у маленької ЛЮДИНИ з’явиться маса негативних комплексів, замість позитивних навичок. І його подальше життя може перетворитися на кошмар. Через НЕДОСВІДНІСТЬ його батьків.

Як допомогти своїй дитині вирости духовно сильною та самостійною людиною Ви дізнаєтеся з цього курсу. РЕКОМЕНДОВАНО ВСІМ БАТЬКАМ!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ефективне виховання дитини від 0 до 11 років. Дмитро Карпачьов”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти