Bono – швидкий, легкий, адаптивний шаблон інтернет магазину

Bono – швидкий та легкий шаблон інтернет магазину на CMS Wordpress – нічого зайвого, тільки те, що потрібно

Опис

Загальна оцінка шаблона Bono

Bono – швидкий, легкий шаблон інтернет-магазину на WordPress. Функціональний та адаптивний, не навантажує сайт та не гальмує завантаження сторінок, тому що ви підключаєте лише той функціонал, який необхідний. Шаблон повністю SEO оптимізований для швидкої індексації Пошуковими Системами та просування в ТОП пошукової видачі.

У верстці відсутні фреймворки та важкі бібліотеки. Це дозволяє вашому магазину бути реактивним і давати відвідувачам максимально швидко і комфортно знайомитися з запропонованими товарами. Мінімалістичний загальний вигляд теми Bono робить ваш сайт елегантним та естетично привабливим.

Технічні сторони шаблону Bono

Розробники шаблону для інтернет магазину на Вордпрес – Bono, надають довічні оновлення та ОДИН рік на Тех підтримку з питань, пов’язаних з темою Bono. Комунікація здійснюється в робочий час через систему тикетів: ви ставите питання, йому надається порядковий номер. І в рамках цього звернення вирішуються ваші запитання. Через рік Технічна підтримка може бути продовжена на платній основі.

Існує три варіанти комерційної ліцензії:

  • на 1 домен
  • на 3 домени
  • на необмежену кількість своїх доменів

Якщо вам потрібен швидкий та легкий шаблон для створення інтернет-магазину на CMS WordPress, тоді тема Bono стане оптимальним рішенням. Переходьте на сайт розробника, знайомтесь з кандидатом ближче та купуйте цей функціональний шаблон Bono!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Bono – швидкий, легкий, адаптивний шаблон інтернет магазину”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти