БЕЗПЛАТНИЙ конструктор Mobirise допоможе створити сайт самому з повного нуля

(1 відгук)

Mobirise – БЕСПЛАТНИЙ конструктор сайтів, який допоможе створити сайт самому з нуля

Опис

Конструктор Mobirise допоможе створити сайт безплатно самому з нуля. Це революційне досягнення в ніші сайтобудування. Цим builder’ом дуже просто робити:

 • односторінкові сайти
 • багатосторінкові
 • інтернет магазини

Що таке Mobirise

Mobirise – це офлайн програма для ОС Windows та Mac, яка БЕЗПЛАТНО завантажується на ПК, та створює сучасні сайти з повного нуля. Самому освоїти навички будування сайтів не важко. Все що вам треба буде робити – це перетягувати потрібні вже готові блоки сайту на сторінку та відредагувати контент. Поміняти текст й зображення.

Чому саме вибирають Mobirise

Основні відмінності Mobirise від інших традиційних конструкторів, які створюють сайти безплатно:

 • зрозумілий мінімалізм
 • максимально простий та легкий інтерфейс
 • одразу адаптований під мобільні гаджети
 • новітні блоки для сайтів та креативні технології
 • безплатний для комерційних й некомерційних проєктів

Потужні можливості вже присутні

Безплатна версія

Щоб створити сайт самому з повного нуля розробники конструктору надають можливість у безплатній версії використовувати ОДНУ універсальну тему та 140 блоків, які задовольнять усі потреби на сайті.

Платна версія конструктора Mobirise

Надає користувачу понад 75 преміум тем та більш ніж 200 шаблонів домашніх сторінок. Також понад 4 000 тематичних блоків, завдяки яким, є можливість створювати сайти преміумкласу самому з нуля.

Конструктор Mobirise створює легкі та швидкі HTML сторінки сайтів безпосередньо на ПК та не потребує наявності CMS та Бази Даних. Це одна з найважливіших відмінностей конструктора Mobirise.

Щоб отримати можливість користуватися усіма функціями, доведеться зробити ОДНОРАЗОВУ інвестицію. Базова ціна Mobirise на офіційному сайті складає 149 $. А якщо потрапити на акційний розпродаж, то можна придбати навіть за 99$

На завершення

Щоб створити сайт безплатно самому з нуля – достатньо буде звичайної версії конструктора Mobirise. Щоб створювати профі сайти – треба буде купити PRO версію. Але, повірте мені, витрачені вами кошти дуже швидко вернуться вам з прибутком, якщо ви зробите 2-3 сайти своїм клієнтам.

Подивіться коротке відео про роботу з конструктором Mobirise

Переходьте за посиланням на сайт розробника, завантажуйте БЕЗПЛАТНИЙ конструктор сайтів Mobirise та створюйте сайти самі з нуля. Посилання на офіційний сайт компанії – КЛАЦ!!!

Хай щастить!

1 відгук для БЕЗПЛАТНИЙ конструктор Mobirise допоможе створити сайт самому з повного нуля

 1. Яків

  Дуже гідний конструктор. Користуюсь ним уже не один рік. Кожен раз від можливостей цього білдера в захваті. Рекомендую спробувати

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти