Інфопродукти з Правами Перепродажу та з Правами Власної торгової Марки

Як можна заробити в інтернеті на інфопродуктах з Правами Перепродажу та з Правами Власної Марки

Якщо ви читаєте ці рядки, значить хочете знати, як можна заробити в інтернеті, маючи інфопродукти з Правами Перепродажу або з Правами Власної торгової Марки. Або ви досі ще не знаєте, чи можна взагалі заробляти в інтернеті. Тоді читайте статтю уважно до кінця і ви отримаєте відповіді на всі свої запитання. Але давайте про все по черзі.

Реально в мережі заробляти можна в одному єдиному випадку – ПРОДАЮЧИ що-небудь.

І не важливо, що ви будете продавати: товари, свої знання і досвід або свій час, виконуючи якусь роботу – ви повинні щось давати, а натомість отримувати винагороду, тобто гроші. Такі дії й називаються продаж, як би банально це не звучало. По-іншому заробити гроші ніде і ніяк не вийде.

Але у вас може виникнути запитання: а що ж мені продавати, якщо я нічого, поки що, не вмію робити в інтернеті, не є експертом у затребуваній ніші та не маю жодних ходових товарів? Вам просто потрібно стати автором або законним власником свого продукту, отримати на нього право перепродажу і почати заробляти на його реалізації.

Ви запитаєте: як це можна здійснити? Відповім: купити один раз цифровий продукт (або кілька) з усіма законними на нього правами, стати офіційно його власником та перепродавати у мережі. У цьому місці ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно внести роз’яснення.

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОЧАТИ ЗАРОБЛЯТИ В ІНТЕРНЕТІ НЕОБХІДНО БУДЕ ВКЛАДАТИ СВОЇ ГРОШІ. ЦЕ ОБОВ’ЯЗКОВО Й НЕ ОБГОВОРЮЄТЬСЯ. ЦЕ – ЗАКОН РИНКУ

Цифрові товари, або по-іншому інформаційні товари, є найпростішим і найдоступнішим способом отримання доходу як для користувачів-початківців, так і для досвідчених бізнесменів. Разом із цими продуктами їхні автори дають дозволи (ліцензії) на використання своїх інфотоварів.

Ці ліцензії бувають різні, але я розповім вам про дві найвигідніші, на мій погляд:

 • Права Перепродажу
 • Права Власної торгової Марки (ПВМ)
Зміст
 1. Інфопродукти з Правами Перепродажу
 2. Інфопродукти з Правами Власної Марки
 3. Права Власної Марки визначаються наступним чином:
 4. Головне – давати багато корисного контенту
 5. Наочна демонстрація, як це працює насправді
 6. Як давно з’явилися продукти з правами Власної марки?
 7. Які бувають формати ПВМ
 8. Необхідність редагування інфопродуктів з ПВМ
 9. Права Власної марки в інтернет-маркетингу сьогодні
 10. Ще одна практична ілюстрація
 11. Приклад із побутовою хімією
 12. Інфопродукти з Правами Перепродажу та Власної марки – сировина для вебмайстрів
 13. Щоб багато продавати інфотоварів з ПВМ, потрібно… бути кмітливим
 14. Чи заробляєте ви гроші на продуктах з Правами Перепрдажу та Власної торгової Марки?
 15. Подумайте про цифрові продукти з Правами Власної торгової Марки!
 16. Як створити ще більшу цінність в інфопродуктах з Правами Перепродажі
 17. Станьте топовим продавцем інфопродуктів з Правами Перепродажу
 18. Області застосування інфопродуктів з Правами Перепродажу
 19. Що визначає якість інфопродукта з Правами Перепродажу
 20. Час
 21. Гроші
 22. Як визначати якість запропонованих інфопродуктів з Правами Перепродажу
 23. Актуальність інфопродукту з Правами Перепродажу та Власної Марки
 24. Де шукати інфопродукти з Правами Перепродажу та Власної Марки

Інфопродукти з Правами Перепродажу

Інфопродукти з Правами Перепродажу

Ви купуєте авторський цифровий товар на певну тему і можете продавати його та робити з цим товаром все, що дозволив вам його автор. Зазвичай достатньо того, що можна перепродавати і забирати всі 100% доходу собі. Тобто, інвестувавши гроші один раз у купівлю такого матеріалу, всі подальші продажі приносять уже прибуток саме вам.

Такі інфопродукти вигідно купувати й перепродувати, якщо вони розкривають і вчать незмінним і фундаментальних тем інтернет-маркетингу. Інакше кажучи, якщо публікований зміст не застаріє через деякий час. В інтернет-магазині YanZbarik.com представлено саме такі інфотовари: актуальні та робочі. Переходьте за посиланням в розділ магазину з продуктами та обирайте.

Інфопродукти з Правами Власної Марки

Але є ще одна ліцензія цифрових товарів, яка відкриває її власнику безмежні можливості. Ця ліцензія називається Права Власної Марки (ПВМ). І, саме, цій категорії цифрових матеріалів я хочу приділити трохи більше часу для опису всіх переваг і можливостей.

Права Власної Марки визначаються наступним чином:

КОНТЕНТ, ЗОКРЕМА СТАТТІ, ЕЛЕКТРОННІ КНИЖКИ, PDF-ЗВІТИ ТА ЧЕК-ЛИСТИ, НАПИСАНІ ТРЕТЬОЮ ОСОБОЮ, І ДОСТУПНІ КОРИСТУВАЧАМ ДЛЯ КУПІВЛІ, ВИКОРИСТАННЯ ТА ПЕРЕПРОДАЖУ.

У ЦИХ ВЕРСІЯХ, ЕЛЕКТРОННІ КНИЖКИ, PDF-ЗВІТИ ТА ЧЕК-ЛИСТИ МОЖУТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ ТАК, ЯК ВОНИ Є АБО РЕДАГУВАТИСЯ ЗА БАЖАННЯМ ПОКУПЦЯ ВІДПОВІДНО ДО ЛІЦЕНЗІЙНОГО КЕРІВНИЦТВА. РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ В КОЖНОМУ ОКРЕМОМУ ВИПАДКУ

Кожна компанія, що займається продажем продуктів з Правами Власної Марки, має на своїх вебсайтах конкретні інструкції з використання своєї продукції. Деякі компанії, що займаються продажем товарів з Правами Власної Марки, взагалі не дозволяють передплатникам перепродавати їхній контент.

Деякі дозволяють продавати куплені продукти, але не дозволяють покупцеві претендувати на авторські права. Однак більшість компаній, що займаються продажем Прав Власної Марки, дозволяють передплатникам робити все, що вони забажають, із контентом, який у них було куплено.

Головне – давати багато корисного контенту

Головне - давати багато корисного контенту

Ті, хто є власниками інтернет-бізнесу, дуже добре знають, що фраза “контент – це король” є істинним твердженням. І це те, що власники вебсайтів повинні брати близько до серця, якщо вони хочуть досягти успіху у світі інтернет-бізнесу.

Якщо у вас є сайт, то він потребує постійного наповнення корисною інформацією. Вміст сайту має постійно змінюватися, поліпшуватися й оновлюватися. А для цього власники вебсайтів часто купують статті з Правами Власної марки, електронні книжки чи чек-листи. Вони просто змінюють назви, додають кілька потрібних ключових слів і розміщують ці роботи на своїх ресурсах.

Або надають такі матеріали як безплатні бонуси для відвідувачів або передплатників свого сайту. Деякі дуже успішні інтернет-компанії займаються тільки купівлею і продажем Прав Власної Марки. Статті, електронні книжки, чек-листи та PDF-звіти можуть бути використані такими підприємцями як сировина.

Наочна демонстрація, як це працює насправді

Наочна демонстрація, як це працює насправді

Наприклад, компанія, яка виробляє крем для обличчя, купує усі інгредієнти, які йдуть на виготовлення таких кремів, у різних постачальників. Вони змішують інгредієнти відповідно до своєї власної формули та виготовляють абсолютно унікальні продукти, ніж ті, що виробляють їхні конкуренти, які купують ту ж саму сировину.

Точно так само й інтернет-підприємці використовують Права Власної Марки матеріалів в якості сировини. Потім вони їх об’єднують, упаковують і продають як абсолютно унікальні продукти в списках каталогів на своїх сайтах.

Як давно з’явилися продукти з правами Власної марки?

Права Власної Марки існують на ринку інтернет-маркетингу вже досить багато років, але тільки недавно вони потрапили в центр загальної уваги. Можливо, це було тому, що досвідчені маркетологи тримали секрет, так би мовити, під капелюхом.

Які бувають формати ПВМ

Які бувають формати ПВМ

Потрібно розуміти, що контент, який перепродається для використання, має легко редагуватися. А, отже, це можуть бути лише рукописні тексти. Статті з Правами Власної Марки, електронні книжки, PDF-звіти та чек-листи пропонуються різними компаніями в різних текстових форматах:

 • у вигляді документа Word
 • у форматі PDF
 • іноді й у форматі TXT

Насправді не має значення, в якому форматі пропонується матеріал Private Label Rights (Права Власної Марки).

Іноді електронні книжки з ПВМ пропонуються із заздалегідь написаними комерційними листами в поштову розсилку, а іноді й ні. Якщо є такі готові листи, то вони мають бути змінені таким самим чином, як і сама книга.

Необхідність редагування інфопродуктів з ПВМ

Коли покупці або передплатники отримують дозвіл від компаній на внесення змін до матеріалів, вкрай важливо, щоб ці зміни дійсно були внесені. Особливо, якщо куплений продукт буде розміщено на вебсайті або включено до іншого інфопродукту, на який буде заявлено авторство.

Якщо матеріали з Правами Власної Марки будуть передані в банки статей і сховища електронних книжок, необхідно внести ще більш масштабні зміни. Якщо такі інфопродукти будуть використовуватися тільки в інформаційних бюлетенях, то ніяких змін вносити взагалі не потрібно.

Права Власної марки в інтернет-маркетингу сьогодні

Насправді ще не так давно більшість інтернет-маркетологів, навіть дуже досвідчених, не знали, що означає термін “Права Власної Марки”, а тим більше як його застосовувати.

І тільки кілька років тому, після того, як інфопродукти з Правами перепродажу стали популярними, Права Власної Марки потрапили в поле зору перспективного і прогресуючого інтернет-простору.

Ще одна практична ілюстрація

Ще одна практична ілюстрація

Подивімось на Права Власної Марки, як це можна застосувати до реального офлайн-бізнесу, а потім побачимо, як це стосується інтернет-маркетингу. Згадайте про ринок засобів для чищення. Як ви думаєте, скільки взагалі існує різних засобів для чищення? Сотні? Тисячі? Мільйони? Насправді це величезна кількість.

Приклад із побутовою хімією

Звузьте це число до засобів чищення підлоги. Це все ще запаморочливе число. Звузьте його ще більше, до дезінфікуючих засобів для миття підлоги. Їх усе ще багато, але загалом багато з цих продуктів містять одні й ті самі інгредієнти.

Попри те, що багато різних дезінфікуючих засобів для миття підлог містять одні й ті самі інгредієнти, їх змішують у різних пропорціях, до них додають різні добавки та ароматизатори.

Ці різні формули складають різні бренди дезінфікуючих засобів для миття підлог, які ви знайдете на полицях вашого місцевого магазину. Кожна марка поставляється в різному кількісному розливі та у відмінній від конкурентів упаковці.

Побутова хімія

Кожен бренд оцінюється по-різному, і все ж, усі продукти міститимуть одні й ті самі інгредієнти. Ці виробники дезінфікуючих засобів для миття підлог, найімовірніше, закупили всю сировину (Права Власної Марки в інтернет-термінах) в одного й того самого постачальника. І все ж, кожен готовий їхній продукт унікальний.

Кожну марку дезінфекційного засобу для миття підлоги продають, як окремий продукт. Маркетингова кампанія може особливо виділяти деякі особливості, такі, як дезінфікуюча сила. Ці засоби стоять пліч-о-пліч на полицях магазинів.

Клієнти віддають перевагу одному засобу перед іншим, тільки ґрунтуючись на тому, наскільки ефективною була рекламна кампанія пропонованого товару. Вони ніколи не роблять свій вибір на основі порівняння складу інгредієнтів.

Інфопродукти з Правами Перепродажу та Власної марки – сировина для вебмайстрів

Інфопродукти з правами перепродажу та Власної марки - сировина для вебмайстрів

По суті, продукти з Правами Власної Марки є сировиною так само як і сировина, що використовується для виробництва дезінфікуючих засобів для чищення підлог. Статті, електронні книжки, PDF-звіти, чек-листи та інші цифрові продукти використовуються як сировина грамотними інтернет-підприємцями.

Ці далекоглядні маркетологи навчилися використовувати Власні Права для розширення свого вже існуючого бізнесу, або для створення абсолютно нового напрямку для заробітку. Як і сировина реального світу, ці матеріали змішуються разом унікальними способами для створення нових цифрових продуктів.

Вони можуть бути схожі, але, не ідентичними з іншими цифровими продуктами. Ціни та кількість варіюються точно так само, як і в реальній торгівлі. І цей ринок швидко розширюється. Дедалі частіше досвідчені фахівці починають користуватися перевагами Власної Торгової Марки.

Вони виявили, що у власників вебсайтів та нішевих маркетологів просто немає часу, або вони трохи ледачі, або просто нездатні створювати і виробляти свої власні цифрові матеріали.

Щоб багато продавати інфотоварів з ПВМ, потрібно… бути кмітливим

У міру виникнення нових сайтів для набору передплатників, дедалі більше й більше матеріалів із Правами Власної торговельної Марки стають доступними за дедалі меншою ціною, оскільки вебсайти конкурують за передплатників. З іншого боку, ніша перепродажів Прав Власної торговельної Марки також стає більш конкурентоспроможною.

У міру того як одні й ті самі основні матеріали, придбані на сайтах перепродажу Власних Марок, пропонуються дедалі більшою кількістю реселерів, конкуренція посилюється і стає жорсткішою. І в цій ситуації виграє той реселер, хто досить розумний, щоб упакувати свій матеріал для перепродажу таким чином, щоб він був абсолютно унікальним.

УПАКОВКА І ПРОСУВАННЯ – ОСЬ КЛЮЧІ ДЛЯ МАСОВИХ ПРОДАЖІВ

Чи заробляєте ви гроші на продуктах з Правами Перепрдажу та Власної торгової Марки?

Чи заробляєте ви гроші на продуктах з Правами Власної торгової Марки

Ви не перший рік на ринку онлайн продажів, але так ще й не навчилися отримувати дохід від продажу цифрових товарів? Якщо ви досі не використовуєте матеріали з ПВМ, то, безумовно, повинні ними користуватися. Ви недозаробляєте величезні суми грошей, не торгуючи такими матеріалами.

Якщо ви тільки початківець в інтернеті, то, найімовірніше, ви мрієте про 48-годинний робочий день, тому що вам так багато потрібно зробити, щоб запустити свій бізнес.

Якщо ж ви досвідчений інфобізнесмен, то, найімовірніше, дуже зайняті своїми поточними проєктами. І у вас просто зовсім не залишається часу, та й енергії, щоб створювати свої нові цифрові продукти. Чи не так?

Ще створення нових цифрових продуктів для вас може бути досить дорогим заняттям. Хороші письменники-фрілансери беруть за свою роботу недешево. Одна грамотно написана стаття може коштувати до 50 доларів, а ціла електронна книга може коштувати кілька сотень доларів.

А вам же потрібна не одна книга? Ваш сайт поглинає матеріал з лякаючою швидкістю. Він потребує постійного наповнення, оновлення та зміни контенту.

Подумайте про цифрові продукти з Правами Власної торгової Марки!

Звичайно, статті, електронні книжки, чек-листи, PDF-звіти з ПВМ, які ви купуєте, як правило, не готові до використання. Якщо тільки ви не збираєтеся просто помістити їх у каталог своїх інформаційних товарів.

В іншому випадку, вам доведеться їх відредагувати. Або самостійно, або доручити це комусь іншому. Але, така робота коштуватиме набагато дешевше, ніж створення матеріалу з нуля.

Як створити ще більшу цінність в інфопродуктах з Правами Перепродажі

Є кілька моментів, які мають бути зроблені з матеріалом ПВМ, щоб він став максимально цінним для користувачів.

 • По-перше, назва будь-якого товару має бути унікальною, тобто, зміненою. Ви ж захочете внести, пов’язані з вашим брендом, ключові слова в назву? Отже, зміни необхідні.
 • По-друге, вам потрібно буде вставити свої власні ключові слова в тексти статей, електронних книжок, чек-листів і звітів, які ви завантажуєте. Вам потрібно змінити достатньо слів, щоб претендувати на авторство інфопродуктів з Правами Перепродажу.

Час та вартість внесення змін набагато менші, ніж створення нового продукту. Тому, якщо ви не є дуже багатою людиною, тоді контент з ПВМ призначений саме для вас.

Станьте топовим продавцем інфопродуктів з Правами Перепродажу

Станьте топовим продавцем інфопродуктів з Правами Перепродажі

Отримання найбільшої вигоди від продуктів з ПВМ означає, що вам самому потрібно бути “верхівкою цінності”. Якщо ви природжений продавець, ви вже є “ціннісним топером”. Якщо ви не народжені для продажу, ви можете навчитися бути “експертом-цінителем”.

Інші маркетологи теж матимуть доступ до тих самих продуктів із Правами Власної Марки, що й ви, тому вам потрібно навчитися підвищувати цінність цих продуктів. Саме це і мається на увазі під терміном “ціннісний топер”.

Ви міняєте зміст, доповнюєте релевантною інформацією з іншого продукту, оформлюєте його оригінальним упакуванням… І на виході у вас виходить новий цифровий продукт із ПВМ, зі ще більшою цінністю, ніж він був у своєму первісному вигляді.

Саме так ви дистанціюєтеся від конкуренції. У той час, як інші просто купують та перепродують продукцію з PLR за низькими цінами, ви збільшуєте вартість продукту і продаєте його з набагато більшою націнкою.

Області застосування інфопродуктів з Правами Перепродажу

Продукти з Правами Власної торгової Марки можуть використовуватися різними способами. Головна мета полягає в тому, щоб вони приносили стабільний і максимальний прибуток. Якщо ви новатор і мислячий лідер:

 • Ви можете використовувати Права Власної торговельної Марки для створення власного авторитету як гуру у своєму нішевому ринку. Не вкладаючи, при цьому, багато часу або грошей у контент, на авторство якого вам потрібно претендувати.
 • Ви можете використовувати ці продукти для створення свого власного каталогу цифрових товарів.
 • Ви можете навчитися формувати і просувати їх, як свої унікальні автономні продукти.

Що визначає якість інфопродукта з Правами Перепродажу

Що визначає якість контенту з ПВМ

Використання матеріалів private label content (PLR або ПВМ) зростає в популярності з кількох причин. Але, дві, найважливіші з них – це час та гроші. Все більше й більше вебмайстрів відкривають для себе продукти private label й використовують їх для наповнення сторінок своїх вебсайтів таким КОНТЕНТОМ.

Весь бізнес в інтернеті будується навколо контенту з ПВМ, оскільки досвідчені підприємці купують, змінюють і перепродують матеріали, придбані в інших реселерів. Але в основному вся популярність Private Label зводиться всього до двох важливих причин.

Час

Подивімось правді в очі. Час – це товар, який постачається в обмеженій кількості для всіх нас. Ми всі отримуємо однакову кількість годин щодня і ті, хто займається інтернет-бізнесом розуміють, що всі дії обмежені часом.

Практично завжди, часу на створення контенту для вебсайтів буває дуже мало. Якщо взагалі він буває. І, вже точно, не вистачає часу на створення цифрових продуктів з нуля.

Гроші

Вартість контенту для заповнення сторінок сайту, інформаційних каталогів та електронних журналів може бути непомірно високою. Це може коштувати до 50 доларів, щоб отримати тільки ОДНУ статтю відмінної якості, написану копірайтером.

Замовити цілу електронну книгу, написану експертом, може коштувати понад тисячу доларів. А відредагувати (трохи змінити), куплений цифровий продукт із Правами Власної Марки не коштуватиме вам, практично, нічого.

Тому, навіть якщо вебмайстер змінить увесь куплений на сайті YanZbarik.com товар з Правами Власної торговельної Марки, це коштуватиме незрівнянно менше, ніж створювати інфопродукт з нуля.

Звісно, не всі матеріали з ПВМ створюються однаково якісними. Вони бувають кількох різновидів:

 • Відмінний
 • Хороший
 • Поганий

А потім ідуть вже інфопродукти з Правами Перепродажу. Є й, відверто, нікуди негідний контент. Вам потрібен матеріал з ПВМ чудової або, як мінімум, хорошої якості.

Як визначати якість запропонованих інфопродуктів з Правами Перепродажу

Як визначати якість запропонованих продуктів з Правами Перепродажу

Ви запитаєте, як визначити, якої якості матеріал: хорошої чи відмінної?

 • Перший показник якості – це РЕЛЕВАНТНІСТЬ. Точність інформації в контенті дуже важлива. Вам потрібні матеріали, які створені тільки після того, як були проведені ретельні дослідження з їхньої тематики. Хоча ви й редагуватимете зміст продуктів, які купуєте, основні факти в матеріалі мають бути точними.
 • УНІКАЛЬНІСТЬ має першорядне значення при визначенні якості комплектів PLR. Це можна визначити, прогнавши текст через сервіс унікальності.
 • ОРФОГРАФІЯ та ГРАМАТИКА – це ще один тест якості, про який ви маєте знати, коли шукаєте матеріал із Правами Власної Марки.

Актуальність інфопродукту з Правами Перепродажу та Власної Марки

АКТУАЛЬНІСТЬ інформації – ще один важливий пункт перевірки якості. Вам не потрібні старі новини. Світ швидко змінюється. І те, що вчора вважалося фактом, сьогодні може виявитися неправдою. Ваші продукти не повинні бути переробленням колеса. Корисна інформація – показник відмінної або хорошої якості.

Письменники вміють писати. Вони можуть писати на будь-яку тему, заповнювати словами цілі сторінки. Такі тексти можуть не містити в собі жодної корисної інформації. Існує величезна різниця між словами та інформацією. Є також величезна різниця між інформацією та корисною інформацією.

Ідея полягає в тому, щоб інфопродукти з ПВМ економили ваш час і гроші, допомагаючи вам наповнювати ваші вебсторінки експертним контентом. Або надавати вам матеріали, які можна легко переписати й перепродати.

Чудовий або хороший, якісний матеріал PLR – це:

 • Точний
 • Унікальний
 • Актуальний

Він має містити свіжу та корисну інформацію.

Де шукати інфопродукти з Правами Перепродажу та Власної Марки

Де шукати інфопродукти з правами перепродажу та Власної марки

У той час, як популярність матеріалів Private Label Rights (PLR) значно зросла останніми роками, кількість магазинів, що пропонують якісні інфопродукти з Правами Перепродажу та Власної торговельної Марки не встигає за попитом.

Проблема полягає в тому, щоб знайти такі майданчики й ресурси, які пропонують свіжі матеріали хорошої та чудової якості. Таких магазинів, на жаль, не так вже й багато.
Один з тих, хто пропонує актуальний й перевірений контент – онлайн майданчик YanZbarik.com. Тут ви можете підібрати завжди свіжі та робочі інфопродукти з Правами Перепродажу та Правами Власної Марки, на реалізації яких можна добре заробляти.

Інформація, що міститься в цих продуктах – фундаментальна й актуальна. Тому, завжди корисна. А це найважливіше в бізнесі, що приносити користь оточуючим. Тож клацайте на кнопку знизу, переходьте до каталогу й обирайте будь-які вподобані вами матеріали.
Продавайте й заробляйте! Великих та стабільних вам доходів!

Хостинг CityHost
 
Попередній запис
Продаж інфопродуктів – покрокове докладне керівництво від створення до реалізації
Наступний запис
Мемберлюкс – своя унікальна платформа онлайн школи
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти