Продаж Інфопродуктів в Інтернеті

Продаж інфопродуктів – покрокове докладне керівництво від створення до реалізації

Зараз продаж інфопродуктів залучає дедалі більшу кількість людей в інтернеті. Вони створюють свої власні інформаційні продукти та розповсюджують їх серед користувачів, заробляючи немаленькі гроші.

Бо уся загальна аудиторія інтернету поділилася на два табори:

 1. Ті, хто шукають відповіді на свої потреби, вбиваючи пошукові запити
 2. Ті, хто пропонують рішення на усілякі життєві питання

Тобто, на покупців та продавців. І ті, хто трохи кмітливіші та володіють якоюсь корисною навичкою, намагаються цей свій досвід за гроші запропонувати іншим. Ось так і будується інфобізнес.

Що таке інфобізнес простими словами

Що таке інфобізнес

Інфобізнес – це продаж корисної інформації в інтернеті. Інформаційні продукти, або цифрові (не фізичні) товари, створюються для освітніх цілей. Вони звантажуються користувачем відразу після оплати. Тобто мають миттєвий доступ. І в цьому є значна перевага.

У свою чергу Інфопродукт – це готове інформаційне рішення якоїсь потреби, упаковане в покроковий навчальний курс або іншу структуровану відповідь.

Основною мотивацією для випуску власного інфопродукту є насамперед прагнення створення додаткового, а може й основного пасивного джерела фінансового доходу.

Ви створюєте лінійку затребуваних інфопродуктів як безплатних, так і платних. Вибудовуєте автоматичну вирву продажів і отримуєте регулярний дохід. Так сказати, створюєте свій струмок з постійно чистою, живлющою водою.

І чим більше у вас таких маленьких грошових струмочків, тим повноводнішою буде вся ваша фінансова річка.

Багато західних інфобізнесменів давно вже зробили мільйонні статки на продажу інфопродуктів через інтернет. Візьміть того ж Д.Трампа. Головне – це розібратися в усьому і навчитися ПРАВИЛЬНО вести свій інфобізнес, бути максимально чесною, порядною та відкритою людиною.

Витративши два-три місяці свого часу на написання електронної книги на якусь запотребовану тему, надалі можна довгі роки отримувати дохід на автопілоті.

Причому заробляти таким же чином можна, також продаючи вже готові інфопродукти інших авторів. І одержувати стабільно комісійні виплати. Цей вид доходу називається Заробіток на партнерських програмах.

Освоїти цей вид заробітку можна, пройшовши безплатну навчальну програму “Як почати заробляти на партнерських програмах”

Міф про те, що це дуже просто

Міф про те, що це дуже просто

І тут треба відразу розвіяти усі ілюзії з приводу «простоти» цього бізнесу. Створювати якісні затребувані інфопродукти здатні не всі люди, а тільки ті, хто є фахівцем (експертом) у якійсь конкретній справі.

Усім, хто прагне стати «по швиденькому» інфобізнесменом та заробити легко грошенят, потрібно на сам перед вчитися та освоїти якесь ремесло. А вже потім, ставши фахівцем пропонувати людям поради та усілякі лайфхаки.

Які бувають інфопродукти для продажу

Які бувають інфопродукти для продажу в інтернеті

Інформаційні продукти бувають доволі різноманітні:

 • Електронні тематичні книжки
 • Відео курси на всілякі теми
 • Аудіо підкасти
 • Навчальні онлайн-курси
 • Тренінги
 • Освітні програми
 • Онлайн-школи
 • Вебінари
 • Відео записи конференцій
 • Кулінарні рецепти
 • Чек-листи
 • Консалтинг
 • Закриті клуби
 • Тощо…

Усе, що несе користь та має цінність для своєї цільової спільноти, може бути використано як інфопродукт, який має коштовність.

Дешевий інфопродукт здатний приносити шалені прибутки

Наприклад, якщо ви затятий рибалка з багаторічним стажем й знаєте безліч хитрощів та лайфхаків, тоді ви зможете створити дуже актуальний інфопродукт по цій темі. Добре його «запакувати», наприклад, у серію відео уроків та виставити на продаж за ціною усього 1-2$.

І як ви вважаєте, скільки можна заробити грошей на продажу цього інфопродукта за такою мізерною ціною? За умови, що матеріал буде корисним та якщо грамотно його оформити, я впевнений, можна заробити сотні, якщо не тисячі доларів.

Ціна просто смішна, а рибалок бажаючих дізнатися про нові прийоми лову риби дуже і дуже багато. І витратити пару баксів зможе кожен без зайвого напрягу. А якщо максимально звузити навчальний контент для лову, наприклад, сома чи іншої конкретної риби, то охочих знайдеться іще більше.

Переваги продажу інфопродуктів від фізичних товарів

Переваги продажу інфопродуктів від фізичних товарів

Відмінність інфопродукту від загальноосвітніх фізичних програм, що продаються через традиційні канали продажу:

 • автор інфопродукту також є й видавцем свого продукту (процес без посередників)
 • автор також є й розповсюджувачем: він має свою базу передплатників. Наприклад, Email розсилка, читачі блогу або члени спільноти в соціальній мережі
 • автор зазвичай сам займається кампанією з продажу свого інфопродукта. Наприклад, через розсилку по базах інших вебмайстрів, а прибуток від продажів поділяє з власниками цих баз передплатників
 • автор інформаційного продукту сам займається піаром та просуванням свого товару

Тобто, автор інфопродуктів, при мінімальних фінансових тратах отримує 100% прибутку собі. Один раз вміло налаштувавши схему продажу інфопродукта (так звану вирву), автор отримує дохід протягом тривалого часу без своєї особистої участі.

Як продавати інфопродукти: техніки та схеми

Продаж Інфопродуктів

Існує багато способів, як налаштовувати продаючі схеми цифрових товарів:

 • Через вебінари, тренінги, марафони
 • Через різних блогерів
 • Через відео на Ютюбі
 • Через платну рекламу в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram
 • Через пошукову рекламу Google
 • Через поштову розсилку

Класика продажу інфопродуктів в інтернеті

Класика продажу інфопродуктів в інтернеті

Але є ОДНА фундаментальна схема, яка не змінюється десятиріччями та працює бездоганно у різних країнах по всьому світу. І вона є прикладом справжнього класичного інфобізнесу. Це коли ви водночас збираєте базу підписників – свій грошовий актив – та продаєте їм корисну інформацію.

Сама надійна схема виглядає так

 1. На якомусь інтернет-ресурсі, переважно на своєму власному сайті, ви розміщуєте привабливий банер з пропозицією отримати БЕЗПЛАТНО рішення або відповідь на конкретну потребу. Пропонуєте користувачам скористатися безплатним ЛІД-МАГНІТОМ.
 2. Зацікавлена вашою пропозицією людина забирає цей матеріал, натомість зоставивши вам свій контактний Email у формі підписки. Ця людина автоматично потрапляє до вашої бази передплатників. Про необхідність збирати свою цільову аудиторію, читайте у статті «Чим більша база передплатників, тим більший потенціал для продажу».
 3. Далі ви будуєте з цим підписником відносини через листування на його контактну пошту та пропонуєте йому більш розгорнуті та докладніші безплатні й платні розв’язання тої проблеми, рішення якої він у вас вже забрав.
 4. Якщо ваші інфопродукти актуальні, корисні та експертні, продажі вам гарантовані. Коли люди побачать в вашій особі фахівця, який може допомогти їм в той чи іншій сфері – вас будуть рекомендувати та пропонувати усім своїм знайомим.

ВАЖЛИВО! Треба зрозуміти саму суть інфобізнесу: спочатку ви пропонуєте БЕЗПЛАТНУ корисну інформацію, яка вирішує потребу, але не повністю, а вже потім даєте ПЛАТНУ можливість завершити усунення проблеми остаточно.

Що потрібно для продажу інфопродуктів

Що потрібно для продажу інфопродуктів

ВАЖЛИВО! Як ви вже встигли зрозуміти, просувати до аудиторії інформаційні цифрові товари можливо, як платними способами, так і безплатними. Платні схеми –це швидко, але фінансово затратно. Безплатні – повільно, будуть затрати часу, зусиль та нервів, але без зайвого фінансування.

Але, якщо ви серйозно думаєте зайнятися інфобізнесом, то фінансові затрати неминучі. Принаймі треба буде купити хостинг та домен. А ще потрібно буде інвестування у вашу освіту цієї маркетингової науки. Вам же треба навчитися та розібратися в усіх тонкощах?

1. Сайт

Перш за все для продажів ваших або партнерських інфопродуктів буде потрібен власний сайт. Це навіть не оговорюється. ВАШ САЙТ – ВАША ВЛАСНІСТЬ, де ви сам собі господар!
Щоб зробити сайт, потрібно купити хостинг та зареєструвати домен. Докладно я писав про це у статті «Як створити сайт безплатно самому з самого нуля та заробити на ньому гроші? Три перевірені способи»

А якщо ви зовсім “чайник” у ніші інфобіза, але дуже прагнете розпочати цю діяльність, тоді вам не обійтись без сторонньої допомоги. Принаймні на початку. В такому разі звертайтесь до мене через сторінку “Контакти” і я вам за домовленістю допоможу зареєструвати домен, хостинг, встановити безплатну CMS та налаштувати весь ваш сайт.

2. Контент

Щоб інфопродукти на вашому сайті продавалися, поперше сайт має бути певної тематичної ніші. З цим треба визначитись ще до початка усіх дій. Підбирайте таку нішу, яка вам самому подобається, цікавить вас та в якій ви хоча б трошки розбираєтесь.

Подруге, треба регулярно наповнювати свій сайт цікавими корисними матеріалами, щоб їх читали люди, зоставляли коментарі, ставили питання, переглядали інші сторінки вашого сайту. Професійною мовою маркетолога це звучить як, створити поведінкові фактори відвідувачів.

Доречі, щоб ваші статті люди находили в пошуку Гугла, весь текстовий матеріал треба СЕО-оптимізовувати. Тобто, писати тексти треба, виключно, під пошукові запити користувачів. Тоді Пошукові роботи будуть самі просувати ваш матеріал до гори у пошуковій видачі.

3. Соцмережі та YouTube

Паралельно з сайтом обов’язково треба наповнювати релевантним нішовим контентом ваші аккаунти у соцмережах.

ВАЖЛИВО! Сайт у схемі продажу інфопродуктів відіграє КЛЮЧОВУ, першочергову роль, а соцмережі доповнюють та стверджують експертність вашого сайту посиланнями на його контент, продукти та сторінки.

І ні в якому разі неможна будувати стратегію інфобізнесу по іншому, або навпаки – соцмережі чи Ютюб в пріоритеті, а потім десь сайт. Це від початку провальна стратегія з усіх боків. Ваш сайт – ваші порядки та правила, а в соцмережах ви тимчасовий орендар, якого в будь-який час можуть заблокувати, забанити чи видалити матеріал.

Тому, пости на Фейсбуці, в Інсті, в Телезі, відео на Ютюбі, весь матеріал зі всього інтернету повинен направляти користувача саме на ВАШ САЙТ. Там людина може зв’язатися з вами, замовити послугу або сформувати заявку на купівлю продукту, походити по іншім сторінкам вашого власного ресурсу, почитати різну інфу.

4. Інфопродукти для подальшого продажу

Кожен інфобізнесмен має мати цілу низку інфопродуктів, різних за ціною та експертності. Перш за все треба мати БЕЗПЛАТНІ лід-магніти, які ви будете пропонувати відвідувачам вашого сайту за підписку у вашу базу.

5. Безплатний лід-магніт

Це основополагаючий, хоча й безплатний інфопродукт, створений для розв’язання конкретної проблеми вузької направленості, який автор пропонує в замін контактних даних передплатника.

Цей інфопродукт стоїть першим у ланцюжку продажів вебмайстра, тому він має бути архі корисним, якісним та привабливим. Це, по суті, локомотив в потязі вашого онлайн бізнеса.

Як самому створити такий запотребований топовий БЕЗПЛАТНИЙ цифровий товар ви можете дізнатися, придбавши недорогий 46 хвилинний відео урок. Автор цього матеріалу докладно та покроково розкладає усе по поличках. Посилання на карточку товару «Суперовий Лід-Магніт»

6. Платні інфопродукти для продажу

Далі вам потрібні «важкі» інфопродукти, які ви будете пропонувати своїм передплатниками через автоматичне листування. Також обов’язково має бути у вашому рядку ОСНОВНИЙ флагманський інфопродукт, довкола котрого будується одна або декілька вирв продажів.

Це непроста тема і її неможливо викласти у декількох абзацах. Натомість пропоную вам скористатися західним інфопродуктом «40 Чек-Листів з Інфобізнесу та Email Маркетингу». Вартість мізерна, але цінність величезна.

Цей посібник навчить вас:

 • Як створювати корисні тематичні інфопродукти
 • Як вибудовувати довірливі відносини з передплатниками через Email маркетинг. Тобто автоматичне листування

Насправді це дуже актуальні матеріали західних інфобізнесменів. Перекладені на зрозумілу мову, докладні та покрокові. Тож можете вже зараз інвестувати у свій розвиток. Повірте мені, це ніколи даремно не буде. Потім будете згадувати мої слова з подякою у серці.

Додаткові сервіси та речі, які потрібні для вдалого продажу інфопродуктів через інтернет

1. Сервіси поштової розсилки

Щоб збирати базу підписників, зберігати її та налаштовувати автоматичну серію поштових листів до своїх передплатників за розкладом часу, потрібен спеціальний сервіс. Пропоную наш, український сервіс Email розсилок – SendPuls.

На безплатному тарифі можливо набирати в базу до 2’500 чоловік. Цієї кількості передплатників вам вистачить з головою. Надалі є можливість підвищити тарифний план на платній основі. Але тарифа “Free” з усіма його можливостями вам цілком вистачить.

2. Підписні сторінки

Також для набору бази передплатників, щоб надалі їм продавати інфопродукти, будуть потрібні різноманітні сторінки:

Підписна сторінка з Лід-магнітом
Сторінка подяки після підписки
Інші сторінки, яких зазвичай завжди не дістає, але які вкрай потрібні

У розділі магазину «Створити сайт самому». ви можете скористатися безплатним конструктором сайтів Mobsrise або безплатною програмою для створення сайтів NicePage. Я вам раджу звернути увагу на Mobsrise. Сам його часто використовую та не жалкую.

А якщо ви хочете твердо опанувати нішу сайтобудівництва, тоді моя вам порада – беріть візуальний конструктор Divi. Цього софта вам вистачить на всі ваші сайти протягом усього життя. Divi – це шикарне передове рішення для створення сайтів. До того ж зараз на нього ще й шалена знижка. Так що поспішіть, щоб не прогавити.

Від чого залежить вдале створення інфопродуктів

Від чого залежить вдале створення інфопродуктів

Створення інфопродуктів для продажу, може здатися, на перший погляд, досить складним та багатоступеневим процесом. Але насправді якщо ви «в темі», то нічого складного тут немає. Будь-хто, хто має намір створити свій власний курс або електронну книгу, повинен бути глибоко знайомий з тим, що він робить.

А саме, знати та вміти ПРАВИЛЬНО створювати, просувати та продавати інфопродукти.
Не варто нехтувати компетентністю в інфобізнесі. А для цього потрібно пошукати хороші публікації та джерела знань, такі як:

Всі ці автори, хоча і російці, але перевірені особисто мною не один рік. Так що, сміливо вибирайте запропоновані варіанти навчання і рухайтесь – у вас все вийде. Чому я так впевнений у цьому? По-перше, вийшло в мене, значить, вийде й будь в кого з вас.

А по-друге, навчатимуть вас досвідчені майстри інфобізнесмени. Це я про тих, кого я рекомендую. Так що, не бійтеся і не соромтеся, тільки вперед до поставленої мети!

Відповідь на запитання

Відповідь на запитання

На запитання заголовка: «Від чого залежить вдале створення інфопродукту?», відповідаю: Створення та продаж інфопродуктів в інтернеті безпосередньо залежать від ступеня вашої компетенції та від наявності бажання.

Пекуче бажання, до речі, є найголовнішою рушійною силою на шляху продажу інфопродуктів та будування власного інфобізнеса. Уважно перечитайте усі запропоновані матеріали в цій статті – це доповнить ваше загальне бачення. Якщо є питання – задавайте їх у коментарях. В разі потреби допомоги – телефонуйте, не соромтеся. Головне – це діяти. Хай щастить!

З повагою та щирими побажаннями миру й добра, Ян Збаразький


Корисні посилання зі статті

Хостинг CityHost
 
Попередній запис
Мемберлюкс – многофункциональный плагин онлайн школы на WordPress
Наступний запис
Як можна заробити в інтернеті на інфопродуктах з Правами Перепродажу та з Правами Власної Марки
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти