Чоловічий годинник Lobinni Premium

Чоловічий годинник Lobinni Premium – краса та надзвичайна надійність

Чоловічий годинник Lobinni Premium — це новий бренд, який сподівається змінити світ годинників. Ми хочемо надати нашим клієнтам стильний аксесуар, який не тільки добре виглядає, але й служить надійним помічником. Цей бренд був заснований молодим підприємцем, якому набридло, що годинникові бренди стягують шалені гроші за свої вироби, які до того ж виглядають дешевенько.

Чудовий годинник завжди є бажаним подарунком, особливо якщо це ретельно підібраний розкішний прилад від відомого виробника. Тому навіть якщо ваш мужчина не є завзятим колекціонером годинників, будьте впевнені, що він оцінить подарунок, який ви вибрали спеціально для нього.

Lobinni Premium – нова марка годинників, яка зосереджена на дизайні та якісному механізмі. Філософія компанії Lobinni Watches полягає у створенні високоякісних годинників за доступними цінами. Матеріали, які використовуються, є високоякісними та довговічними. Годинники Lobinni Premium можна носити чоловікам з будь-яким одягом. Вони ідеально підходять для тих, хто хоче виділятися з натовпу.

Чоловічий годинник Lobinni Premium- Характеристики та показники
Переглянути детальніше

Характеристики та показники чоловічого годинника Lobinni Premium

Цей унікальний прилад вироблений з любов’ю та турботою до кінцевого користувача. Використані сучасні та якісні матеріали.

Корпус

Корпус чоловічого годинника Lobinni Premium вироблено з нержавіючої сталі вищого ґатунку золотистого кольору. Водонепроникний, витримує проникання води на глибині до 50 метрів. Але по факту пірнати під воду з ним не треба, бо годинник має шкіряний ремінець, а не гумовий чи силіконовий.

Тому треба уважно стежити за тим, щоб вода не попсувала ремінець. Хоча, потрапивши окремі краплі води або дощу, ніякої шкоди власнику не принесуть. Праворуч на корпусі розташована заводна головка для ручного запалу та налаштування часу. З боків є ще два перемикачі числа, дня тижня й місяця.  

Механізм

Комплектується чоловічий годинник Lobinni Premium японським автоматичним механізмом Seagull й має 25 каменів. Ці механізми виробляються вже понад 60 років, та мають високий показник надійності та точності ходу. Годинник має автопідпал, так що власник не буде витрачати час на кожноденний запал.

Скло

Годинник має сапфірове скло проти подряпин. До того ж задня кришка корпусу, також прозора із сапфірового скла проти подряпин з золотистим відливом.

Циферблат

Циферблат має цифри 12, 2, 4, 8, 10. На місці цифри 6 розташований показник дати, що змінюється автоматично. Під стрілками розташована система «День-Ніч», а над стрілками показник дня тижня й місяць. Над цим красується логотип компанії – LOBINNI INTERLAKEN.

Решта числових показників на циферблаті мають світло накопичувальні прямокутні накладки. Також стрілки годин й хвилин мають світло накопичувальні елементи, що робить комфортним бачення часу вночі або в темний час доби. Всі елементи на циферблаті золотистого кольору і це гармонійно вписується у загальний дизайн годинника.

Ремінець та застібка

Чоловічий годинник Lobinni Premium комплектується шкіряним ремінцем з фірмовою пряжкою-метеликом золотистого кольору. Ширина ремінця в місці кріплення становить 20 мм. Це стандартна ширина багатьох годинників, що дає можливість заміняти ремінець на будь-який інший без зайвих проблем.

Довжина ремінця зручно регулюється, завдяки чому пристрій комфортно облягає чоловічу руку любого діаметру.

Чоловічий годинник Lobinni Premium - корпус та механізм
Переглянути детальніше

Габарити чоловічого годинника Lobinni Premium

Габарити годинника виважені, промірковані й надають приладу, по-справжньому, елітний вигляд ТОПового сегменту. З таким годинником кожен керівник буде відчувати себе, принаймні, прем’єр-міністром. Такий ефектний аксесуар надає його власнику відчуття вагомості й значності.

Корпус має наступні параметри:

  • Ширина поперек: 41,6 мм
  • Вздовж (з верху до низу з вушками): 47,2 мм
  • Товщина корпусу або висота: 12 мм
  • Ширина ремінця на кріпленні вушка: 20,1 мм
Чоловічий годинник Lobinni Premium-габарити
Переглянути детальніше

КомпаніяLOBINNI CHINA виробляє досконалі чоловічі годинники Premium класу

Прагнення компанії LOBINNI China до високої якості досягло майже критичного рівня. Вона підбирає матеріали та приділяє пильну увагу дрібним деталям. Кожен тест у процесі складання, суворо перевіряється. Це забезпечує концентрацію та досконалість всього процесу.

За останні кілька років компанія lobini China пережила більш масштабну трансформацію. Професійна науково-дослідна команда та сучасне імпортне обладнання забезпечують виробництво високоякісних наручних годинників.

А дизайн постійно вдосконалюється, досягаючи ідеального балансу між традиціями та інноваціями. Крім того, LOBINNI China встановила довгострокові відносини співпраці з багатьма відомими виробниками годинників, такими як Швейцарія, Японія та Німеччина.

Чоловічий годинник Lobinni Premium-компанія
Переглянути детальніше

Корпус чоловічого годинника Lobinni Premium

Модні годинники LOBINNI – це бренд годинників для бізнесу та моди, який почав свою діяльність у 1985 році. У відділі дизайну працює 30 професійних дизайнерів годинників. До цеї спільноти приєднується все більше і більше дизайнерів, які постійно прагнуть створювати більше годинників, що відповідають різним стилям.

Багато було зроблено з елементів, які роблять годинник одразу привертаючим увагу. Циферблат, стрілки та елегантні ремінці — усе це чудово, але одна деталь є абсолютно важливою — скромний корпус годинника. Простіше кажучи, годинник привабливий завдяки сукупності його частин. Кожен компонент відіграє важливу роль у красі та унікальності виробу.  

Корпус – це компонент годинника, який складає більшу частину його зовнішнього вигляду, загального розміру та структури. Повний корпус складається із задньої частини, основного корпусу (з вушками для кріплення ремінця), безеля, кристала годинника та заводної головки.

Основна функція корпусу годинника – захист внутрішніх частин виробу. Окрім захисту від шкідливих зовнішніх факторів, таких як пил та волога, корпус також є невіддільною частиною загального зовнішнього вигляду годинника.

Чоловічий годинник Lobinni Premium - ремінець
Переглянути детальніше

Як виготовляються корпуси годинників

У наш час, корпуси годинників для всіх видів виробів виготовляються з різних загальнодоступних матеріалів. Ось кілька варіантів, які використовуються для годинників у всіх діапазонах з точки зору стилю та ціни.

  • Нержавіюча сталь, яка сьогодні використовується в багатьох доступних моделях годинників, є металом високої чистоти та високої міцності. Ці корпуси роблять шляхом багаторазового плавлення матеріалу.
  • Кераміка найбільш відома своєю високою стійкістю до подряпин. Кераміка виготовлена ​​з карбіду титану та порошку оксиду цирконію, обпаленого при надзвичайно високих температурах.
  • Дорогоцінні матеріали. Золото, срібло, титан та платина є основними для корпусів годинників у розкішних моделях годинників. У порівнянні з іншими видами матеріалів, вони мають особливий попит, оскільки сприяють загальній вартості годинника.
Чоловічий годинник Lobinni Premium-виготовлення корпусу
Переглянути детальніше

Процес виготовлення стального корпусу

Для переважної більшості годинників корпус виготовляється з нержавіючої сталі. У подібних випадках процес виробництва складається з кількох певних етапів. Давайте розкриймо завісу, про що саме йдеться:

  • Крок №1 – Основна форма корпусу годинника вибивається із сировини (зазвичай зі сталі). Залежно від того, наскільки складний випадок (особливо, коли йдеться про предмети розкоші), цей процес можна повторити кілька разів, щоб переконатися, що він правильний.
  • Крок №2 – Компоненти корпусу годинника – виступи, безель, вигини тощо – потім обточуються, фрезеруються та штампуються для підготовки до складання. Під час цього процесу корпус кілька разів нагрівається до високої температури, щоб матеріал не розтягнувся та не ламався.
  • Крок №3 – Нарешті, робота полірувальних машин починається з грубого шліфування, у той час, як полірування, чищення щіткою та матування матеріалу відбуваються трохи пізніше, поки не буде досягнуто бажаного результату. Варто зазначити, що багато різних матеріалів, які використовуються для корпусів годинників, висувають унікальні вимоги до полірувальних машин.

Кожна деталь створює ширшу картину класу, функціональності та вишуканості, і всі вони мають вирішальне значення для загальної функції. І оскільки кожна частина взаємодіє з іншими, жодна неможлива без корпуса, який утримує їх усі разом.

Чоловічий годинник Lobinni Premium-замовляйте
Переглянути детальніше

Замовляйте чоловічий годинник преміумкласу Lobinni Premium

Наша компанія дотримується девізу “клієнт – пан”. Щоб зробити клієнтів більш задоволеними, ми прийняли сувору систему контролю якості замовлення, що відправляємо. Ставимося з усією відповідальністю до обслуговування кожного клієнта, щоб усі наші відвідувачі залишилися задоволеними.

Ми постійно оновлюємо асортимент продукції в магазині, щоб ви могли першим придбати модні, якісні й елегантні годинники по мінімальній ціні на ринку. Зараз пропонуємо вам годинник для чоловіків ТОПового сегменту Lobinni Premium. Більш детальніше з характеристиками цього пристрою можна ознайомитися на сайті, клацнув по кнопці нижче.

Кнопка - ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛЬНІШЕ
Хостинг CityHost
 
Наступний запис
Що треба знати перед тим, як купувати чоловічий тактичний наручний годинник
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти