Жіночий смарт годинник

Що таке жіночий смарт годинник та для чого він потрібен?

Все, що потрібно знати жінкам про смарт годинники

Жіночий смарт годинник — це портативний пристрій, призначений для носіння на зап’ясті. Як і смартфон, він має сенсорний екран. Також налічує багато додаткових корисних опцій, які дають змогу контролювати фізичний стан тіла, відстежувати показники функцій різних органів та спостерігати загальний життєдіяльний процес людини.

Деякі моделі жіночих смарт годинників більше нагадують мінікомп’ютер на руці. Крім того, спеціальні розумні годинники для активного відпочинку часто доповнюють інші, більш громіздкі пристрої в наборі інструментів мандрівника або шукача пригод.

Що потрібно знати жінкам про смарт годинники

Коротка історія розумного годинника

Хоча електронні годинники існують вже десятиліття — тільки нещодавно деякі з них стали мати такі можливості, як калькулятори та конвертери одиниць вимірювання. І лише у 2010-х роках технологічні компанії почали випускати годинники зі здібностями, схожими на смартфони.

Apple, Samsung, Sony та інші великі гравці на ринку пропонують якісні жіночі смарт годинники. Хоча, зараз є багато китайських брендів, які наступають на п’яти відомим гігантам. Так коли невеликий стартап Pebble анонсував свій перший розумний годинник у 2013 році, то зібрав рекордну суму фінансування на Kickstarter й зміг продати понад мільйон одиниць своїх гаджетів.

Розумний годинник Pebble був знятий з виробництва, коли компанія закрилася у 2016 році. Але все ще має ряд шанувальників та ентузіастів, які продовжують використовувати та самотужки розвивати й надалі розпочату справу.

Водночас прогрес у технологічній мініатюризації відкрив двері для інших видів жіночих смарт годинників спеціального призначення. Наприклад, такі компанії, як Garmin, підтримують розумні годинники, такі як Fenix. Вони є більш міцними та оптимізованими з датчиками та трекерами для підтримки експедицій у необжиті місцевості. Так само такі компанії, як Suunto, випустили розумні годинники, оптимізовані для підводного плавання, які витримують тривалий час під водою на значних глибинах.

Кнопка ПЕРЕГЛЯНУТИ

На що здатні сучасні жіночі смарт годинники?

Більшість розумних годинників, незалежно від того, призначені вони для щоденного використання, як у випадку з Apple Watch, або для конкретних цілей, як у випадку з Garmin Fenix, пропонують набір стандартних функцій.

Сповіщення

Смартфони надсилають сповіщення, щоб попередити вас про заплановані вами події. Типи сповіщень відрізняються одне від одного. Смарт годинники, підключені до смартфона, можуть просто відображати усі ці сповіщення телефону на екрані циферблата, нагадуючи жінці про поточні завдання.

Нові Apple Watch мають датчик падіння. Якщо жінка впадете зі смарт годинником на руці, він буде відстежувати подальший рух людини, або бездіяльність. Якщо він не виявляє жодного руху, то надсилає серію гучних повідомлень, що посилюються. Якщо власниця не відповість на сповіщення, годинник вважатиме, що людина отримала травму, та викличе карету швидкої допомоги від імені власниці.

Жіночий смарт годинник-Керування медіа

Програми

Окрім відображення сповіщень з телефону, жіночий смарт годинник настільки хороший, наскільки корисні програми, які він підтримує. Екосистеми додатків різняться, і вони прив’язані до середовищ Apple або Google. Розумні годинники зі спеціальною метою, як-то походи чи дайвінг, зазвичай підтримують програми, необхідні для досягнення цієї мети, без необхідності додавати іншого стороннього софта.

Керування медіа

Більшість жіночих смарт годинників, з’єднаних зі смартфонами, можуть керувати відтворенням медіа за вас у плеєрі телефону. Наприклад, коли ви слухаєте музику на iPhone за допомогою AirPods від Apple, ви можете використовувати Apple Watch, щоб змінювати гучність та самі треки.

Відповідь на повідомлення голосом

Пам’ятаєте старі комікси про Діка Трейсі, де герой-детектив використовував годинник як телефон? Сучасні розумні годинники під управлінням операційних систем watchOS або Wear підтримують голосове диктування.

На що здатні сучасні жіночі смарт годинники

Відстеження фізичної активності

Якщо ви завзята спорт-вумен, спеціальний фітнес-браслет, ймовірно, буде кращим вибором, ніж жіночий смарт годинник. Однак, багато розумних годинників включають пульсометр та крокомір, які допомагають відстежувати ваші тренування.

GPS навігація

Більшість сучасних смарт годинників мають GPS для відстеження вашого місцяперебування або отримання сповіщень про конкретне місцезнаходження. Ця опція надає можливість гаджетам Apple Watch викликати карету швидкої допомоги точно на місце перебування власниці смарт годинника.

Тривалий час автономної роботи

Сучасні смарт годинники для жінок оснащені батареями, які дозволяють з легкістю пережити день при звичайному використанні. Навіть ще й залишивши трохи заряду. Використання батареї може бути різним. Apple Watch зазвичай витримує 18 годин стандартного використання на одному заряді, тоді як Pebble тримає два-три дні.

Кнопка ПЕРЕГЛЯНУТИ

Види жіночих смарт годинників

Загалом, розумні годинники займають дві ніші на ринку наручних девайсів. По-перше, розумні годинники загального призначення, як-то Apple Watch чи більшість пристроїв Wear на базі Google, поєднують у собі форму та функціональність. Вони призначені для заміни механічних наручних годинників та значною мірою залежать від смартфонів. Сприймайте їх, як допоміжний пристрій до вашого телефону, який ви носите на руці.

По-друге, інша ніша включає спеціальні пристрої, призначені для конкретних випадків використання. Ці пристрої часто пропонують більш надійну версію фітнес-трекера, оскільки вони балансують між смарт годинником, залежним від телефону, і автономним фітнес-трекером, таким як Fitbit.

Класи жіночих смарт годинників загального призначення

  • Apple Watch: розроблено компанією Apple.
  • Pixel Watch: розроблений корпорацією Google, сумісний із телефонами Android.
  • Tizen: розроблена фірмова операційна система Samsung, для популярної лінійки розумних годинників Galaxy.
  • UWatch: бюджетні смарт годинники (жіночі та чоловічі), розроблені відомим китайським брендом та продаються з універсальною підтримкою УСІХ операційних систем, як Wear від Google, так і watchOS від Apple.
Кнопка ПЕРЕГЛЯНУТИ

Спеціалізовані пристрої

Туристичні годинники: призначені для віддалених подорожей, що мають тривалий час автономної роботи, GPS-відстеження та навігацію, основні життєво важливі показники та прогноз погоди. Часто розроблений корпус підвищеної міцності для захисту від ударів, падінь, пилу та води. Приклади включають Garmin Fenix 5 Plus, Suunto 9 Baro та Apple Watch Ultra 2022 року.

Годинники для дайвінгу: під’єднайте регулятор першого ступеня до передавача Bluetooth, щоб використовувати годинник для дайвінгу. Descent Mk2i від Garmin і DX від Suunto пропонують глибину, час, що залишився, температуру та інші важливі показники. А Apple Watch Ultra може використовувати програму Oceanic+ Dive Computer для обчислення часу занурення, відображення різних статистичних даних і може витримувати глибину до 40 метрів.

Годинники для пілотів: нішевий ринок, але MARQ Aviator Gen 2 від Garmin пропонує помічника з джетлагом, рухому карту на основі GPS, метеорологічні звіти NEXRAD (з використанням METAR, TAF і MOS2), реєстрацію польотів, барометричний висотомір та багато іншого.

Жіночий смарт годинник-Спеціалізовані пристрої

Зростання ринку жіночих смарт годинників

Наприкінці 2010-х років розумні годинники опинилися на крутій кривій зростання на світовому ринку. Дані Statista показують, що продажі зросли з п’яти мільйонів одиниць по всьому світу у 2014 році до приблизно 173 мільйонів у 2022 році. Ринкова частка Apple зросла з 13% до 30 відсотків з другого фінансового кварталу 2017 року до аналогічного періоду 2021 року. На другому місці Samsung з 10-відсотковою часткою ринку.

За той же період спеціалізовані постачальники, такі як Garmin, зафіксували зростання на 4,1 відсотка порівняно з минулим роком, тоді як постачальники, які займаються фітнес-трекерами, такі як Fitbit, зазнали майже 22-відсоткового падіння ринку.

Statista прогнозує, що до 2025 року по всьому світу буде продано понад 253 мільйони розумних годинників.

Поширені запитання

Гібридні розумні годинники — це годинники з традиційним зовнішнім виглядом і відчуттями годинника, але вони також мають функцію розумного годинника.

Fitbits — це фітнес-трекери, які мають функціональність, подібну до смарт годинників, але вони зосереджені на функціях, орієнтованих на фітнес, і не часто постачаються з розширеними функціями розумних годинників.

Як правильно вибрати жіночий смарт годинник

  • Розмір корпусу

Посадка, комфорт й зручність носіння годинника значною мірою залежать від розміру корпусу. Тому кілька міліметрів можуть мати величезне значення. Тим, у кого маленькі зап’ястя, слід дивитися в діапазоні 38-42 мм, тоді як тим жінкам, хто любить масивні, великі смарт годинники або має великі зап’ястя, слід звернути увагу на все, що вище 45 мм.

Як правильно вибрати жіночий смарт годинник
  • iOS чи Android

Важливо подумати про те, який смартфон ви використовуєте. Apple Watch доступний лише для смартфонів на iOS, а годинники Wear OS 3.0, такі як лінійка Samsung Galaxy Watch 5 і майбутні Pixel Watch, є ексклюзивними для Android смартфонів.

Старі годинники Wear працюють на обох ОСях, але діапазон функціонала з iOS зменшується. Розумні годинники Huawei, Fitbit і Garmin працюють на обох ОСях, але деякі розширені функції дзвінків з годинника зазвичай доступні лише для Android.

Сучасний китайський бренд UWatch пропонує багатофункціональні жіночі смарт годинники з потужною батареєю, підтримкою усіх Операційних Систем смартфонів та за помірною ціною. Ознайомтеся з нашими пропозиціями найкращих жіночих смарт годинників для iPhone та Android.

Кнопка ПЕРЕГЛЯНУТИ
  • Функції здоров’я та фітнесу

Жіночі смарт годинники все частіше стають інструментами для здоров’я та фітнесу, тому переконайтеся, що ваш наручний гаджет має усі потрібні для того датчики.

Сьогодні вам буде важко знайти розумний годинник без датчика серцевого ритму. Та більшість з них вміють стежити за частотою серцевих скорочень 24/7 й частотою серцевих скорочень у стані спокою.

  • Батарея жіночого смарт годинника

Розумні годинники Apple Watch і Wear OS зазвичай працюють лише день від батареї, що є одним із найбільших недоліків цих брендів. На щастя, багато інших розумних годинників зараз працюють понад тиждень.

Найкращі пропозиції сучасних жіночих смарт годинників

Найкращі пропозиції сучасних жіночих смарт годинників

Пропонуємо переглянути сучасні моделі смарт годинників, які задовольнять вимоги любої жінки. Відомі китайські бренди не поступаються функціоналом іншим виробникам. Зокрема UWatch – має різноманітні опції, навіть такі, яких не мають усі інші смарт годинники. Смарт годинники UWatch сумісні як з Apple, так й з Android.

А показник ціна / якість – найкращий на сьогодні на світовому ринку. Перегляньте та переконайтесь в цьому самі. Переходьте за посиланням до рубрики «Жіночі смарт годинники» нашого інтернет магазину та обирайте свій. Чекаємо на ваше замовлення!

Кнопка ПЕРЕГЛЯНУТИ
Хостинг CityHost
 
Попередній запис
Тут можливо купити надійний годинник Skmei по доступній ціні
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Менеджер
Мы готові вам допомогти